Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

tere
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
margeke

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 6:40 pm    Teema: tere Vasta viitega

tere ka minu poolt.minu lugu siis siin.24 jaanuaril käisin opil.jalal väidetavalt nahanäsa.29 veebr tuli opi vastus see osutus hoopis pahaloomuliseks kasvajax ehk siis oli arsti diagnoos melanoom.dr niin suunas mu imeruttu spetsialisti dr johansoni jutule.tänaseks asi nii kaugel,et mõned tunnid tagasi tulin operatsioonilt eemaldati nn kasvaja põhi ja tykk lümfist.edasi pole muud kui oodata .tahaxin teada mõne targema käest kui radiloogias kompuuter siirdeid ei näidanud kas siis on võimalik et leitaxe lümfist midagi ...ja mis edasi saab .närv sees ja ei oska kuidagi olla...ootan tagasisidet..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2012 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Margeke!

See on tavaline asjade käik, et alguses tehakse väiksem operatsioon ja kui on pahaloomuline, siis võetakse igaks juhuks sügavamalt ja vajadusel kontrollitakse üle ka lähimad lümfid. Kui lümfid puhtad, siis tõenäosus väiksem, et on juba jõudnud pahad rakud organismi edasi liikuda. Eks sügavam op näitab ka seda, kui sügavatesse nahakihtidesse melanoom kasvada oli jõudnud. Sellest oleneb ka edaspidine prognoos tervenemiseks. Oota uue operatsiooni vastused ära. Ette ei ole mõtet muretsema hakata, sest hetkel tuleb uskuda, et melanoomi pahad rakud ei ole edasi tunginud. Ühtegi vastupidist fakti ju sul teada ei ole. Ning sellisel juhul ravi vaid operatsiooniga piirdubki. Igaks juhuks kontrollis peab käima. Alguses kolme kuu tagant, hiljem kord aastas. Ainuke millega tuleb nüüd arvestada on päevitamisest täielikult loobumine. See ei tähenda seda, et sa suvel toas peaksid istuma või et ei tohiks ujumas käia.
Kõike head sulle ja hoiame sulle pöialt, et vastused tulevad head. Minul samast opist möödas 10 aastat. Millal vastused saad?
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2012 2:21 pm    Teema: tere Vasta viitega

no ma südamest loodan ,et kõik läheb hästi.saax kuidagi sellest sabinast lahti.teadmatus on ju kõige hullem .vastused peax saama 2 nädala pärast.nii vähemalt dr johanson ütles.
Tagasi üles
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2012 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mis nad staadiumiks märkisid?
Aga muidu soovitan rahu ja veelkord rahu...kerge öelda, aga raske teostada... Seniks pöidlad pihku ja loota parimat Wink
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

staadiumist pole keegi sõnagi rääkinud.kuna domograafia siirdeid ei näidanud eeldan ,et suht algstaadium .aga ex kõik selgub varsti.
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

keegi palus minu loo nii öelda algust.mul tekkis jalale eelmine suvi mingi punn .ei pidanud eriti vajalikuks seda uurida ja puurida.see punn oli ja mind ta ei seganud.nüüd jõuludeaeg tegin kogematta haiget sellele ja ta hakkas kuju muutma ja suurenes veits.siis otsustasin perearstile minna.kes suunas mu koheselt rapla kirurgiasse.edasist lugu juba teate.nüüdsex opp läbi ja ootan vastuseid lümfi proovi osas.-)kuna kõik soovitavad olla rahulik siis seda ma üritangi .kuigi raske on seda teha kui oled väikse 7 aastase poja ema ja seda veel 6 aastat üksi.aga ex ma sätin oma mõtted nii,et loodan et see vaid katsumus mis ei tapa vaid teeb tugevamax.sest tugev pean ma ju olema juba oma lapse pärast.seniks aga päikest kõigile.-)
Tagasi üles
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kullake, kui oleks juba siirdeid näidanud, siis oleks asi juba ülimhull....aga kummaline et miskit ei öeldud. Mul oli küll juba väikse jupiga kaasas selline sisutihe leheküljeline tekst, mis proovist välja loeti ja mõõdeti- õnneks olid osad näitajad in situ ja osad viitasid 1a näitajatele, seega jäi diagnoosiks 1a. Samuti oli kirjas, et ääred olid puhtad, vaatamata sellele võeti jalast ikkagi korralik praetükk välja ja tehti sellelt ka analüüsid... sellega oli samuti ok Smile Aga jah...nüüd on iga sünnimärk kehal nagu vana tuttav, sellest paranoilisest vahtimisest vist ei vabane küll niipea. Ja eks minulgi tuli end eelkõige laste nimel kokku võtta. Eks esmane ehmatus on ikka selline, et nutad ja matad jne. Siinkohal oleks hea, kui on kelle õla najal natuke saad halada, pisutki (mõni sõbranna, sugulane)... oma mõtted ja tunded välja lasta... Aga selles oli sul õigus, mis ei tapa teeb tugevamaks ja annab veel ühe hea omaduse, näha asju sageli selle poolepealt, mida varem ei märganud, hinnata inimesi enda ümber - elu omandab uued toonid ja enam ei tundu kõik enesestmõistetav ja igavane Smile Kalli, kalli ja ole vapper Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Margeke, kas see punn ei olnud sul siis üldse sünnimärk? Kas oli tume või hele?
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

ei see oli tavaline punn mis muutus roosakaks.lõpuni välja oli selline roosa.
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2012 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

täna siis arstil käidud.ja uudised pole head.lümfist leiti mingi 1mm suurune asi.nüüd uus op tulekul.arst ütles et metastaase pole.ja kuna see asi mis leiti väga väike ei pruukinudki pet uuring seda näidata.kellel kogemusi .teise opiga?ootan tagasisidet.(
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 4:00 pm    Teema: tere taas Vasta viitega

Nüüd siis sain mahti teie sekka tagasi tulla.elasin 3 operatsiooni ilusti üle.hetkel toibun lümfadenektoomiast.teisel opil eemaldati kasvaja põhi ja üks lümfisülm.,järgmisel opil kogu lümfipiirkond kuna eelmisel opil leiti 1mm mingit asja .nüüd juba longin vaikselt ja asi tundub ikka paranevat:-)täna käisin dr Niine juures ja staadiumiks määrati IIIb.järelravi ei pandud.pean vaid 3 kuu pärast end näitama minema.tundub ,et lõppes kõik hästi.siinkohal kiidaxin taevani DR Johansoni.kes tegi kõik mis suutis.suur kummardus talle. Very Happy tänane päev on minu teine sünnipäev ja loodan ,et ka teil on siiralt hea meel minu üle.päikest kõigile Cool
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2012 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Hea, et kõik ilusti ära lõigatud sai. Ka III st-ga on elulemus 60%. Kontrollis käima peab, kuid nüüd võid jälle optimistlikult tavaelu juurde tagasi pöörduda. Kõike head sulle!
Tagasi üles
Jaanika

PostitusPostitatud: Reede Mai 25, 2012 8:14 am    Teema: Vasta viitega

tere, tere margeke

loodan, et Sinu melanoomiteekond lõppes nüüd Smile ja kui siia lehele asja, siis ainult piiluma, kas kellegil tuge vaja või kuidas kunagistel Sinu toetajatel läheb.

igastahes pöidlad pihku ja soovin Sulle kõike kõike head
Jaanika
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
margeke

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2012 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Aitäh Jaanika heade soovide eest!! Very Happy
Tagasi üles
margeke

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2012 10:39 am    Teema: Vasta viitega

tere jälle :-)ma võin tunduda küll kannatamatu aga tahax teada kas keegi on ravind haava prontosan geeliga....arst soovitas ja kaua sellega paranemine aega võtab?jutt siis lümfi eemaldus haavast:-)
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes