Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Haigestusin Leukeemiasse .
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Aug 27, 2012 10:21 am    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile!

Niii....... kuidas mul siis läinud on mõtlevad kindlasti päris paljud? Olen nüüd viimase nädala suhteliselt kadunud olnud , sest sain endale kohe iga päev uue haiguse ( arstikeeli olin "augus" ) hetkel ronin ma august välja.
Eelmine nädalavahetus siis hakkas mul kõht valutama , kohe nagu ei osatudki tähelepanu sellele väga pöörata , sest kõht valutas just nagu hakkaks mens. , järgmine päev juba väga palju tugevam valu ja oli selge , et midagi on jama. ( Hamba valust olin just lahti saanud lõplikult)
Siis läks kõht lahti ja hakkasid palavikud kõrgemad , kõige kõrgem on olnud 38.6 aga uskuge mind , selle haiguse 37.5 on ka juba üli ränk , sellised külmavärinad , et terve voodi väriseb ja mässitakse termoteki sisse. Siis järgmine päev oli mul kõhulahtisus nii tugev , et käisin üle 40 korra wc-s .. - tundub uskumatu eksole? Söönud pole ma esmaspäevast saadik , kuna saan selliseid antibiootikume mis viimsegi isu ära võtavad. Pidev iiveldus ... iga päev olen okendanud see nädal.. nõrkus oli teisip. , kolmap. , neljap. , nii suur , et no silmigi ei jaksanud lahti teha kõndimisest ja muust rääkimata. No heakene küll .. toibusin siis sellest hullumajast ja siis sain endale köhapoisi , õnneks kopsud puhtad tehti röntgen. Hea seegi.
Vereloome hakkas mul tööle esmaspäeval vaikselt , kolmapäevaks oli juba täitsa 3 leukotsüüti ja trombokad ja see oli positiivne uudis. Arst ütles , et vereloome järgi võiksid sa koju saada puhkama aga kahjuks nüüd need haigused vaja ära ravida ja kodune aeg jääb väga lühikeseks. No loodan , et annavad kasvõi 2-3 päevagi mulle maal jalutamiseks. Saaksin natuke motivatsiooni juurde ja jõudu , et edasi minna ja uuele keemiale vapralt vastu astuda.

Üritan endiselt olla väga vapper ning igat raskust ületada sest auhind on liialt magus , et alla anda. Kogen siin haiglas oma kehaga igasugu rõvedusi ütlen jumala ausalt. Ise ka ei usu. Ema on mulle ülimalt suureks toeks ja õed kallikesed. Ema oli haiglas 2 ööd minu juures ka palatis abiks mulle , sest alati medõed ei saa sekundi pealt tulla.

Endiselt siis ööd mööduvad 2-3 korda linu vahetades , higistades vahest võtan öösel xanaxit ka , et uuesti uinuda kogu selle tralli peale .

Personalile ka endiselt kiitused. Kõik on väga sõbralikud , mõistvad ja abivalmid. Kui varem on haiglasse sattumise hirm väga suur või tundus , et küll on õudne nendel , kes peavad haiglas olema siis enam ma nii kohe kindlasti ei mõtle. Siin on väga hea ja turvaline olla. Täna katsun siis üle nädala ka midagi süüa. Palusin õel õuna beebipüreed tuua ja mustikaid ( nende osas ma veel ei tea kas ma tohin aga uurin arstilt järele) Loodan väga , et suudan midagi sisse pigigstada sest sappi oksendada pole ka väga tervislik ja magu peab saama ka natuke töötada...

Ühesõnaga tänane postitus pole nii positiivne ja päikseline kui tavaliselt , kuid seda auku oligi oodata , nüüd ma loodan , et mu põletikunäidud kukuvad kenasti ning rohkem hädasid selle keemia järgselt ei tule. Jätaks uued hädad järgmisele keemiale. Tahaks end inimesena tunda üle nädala.

Ja endiselt võib mulle vabalt kirjutada , kui ma kohe ei vasta siis nädala jooksul kindlasti Smile

Hoidke ennast ja oma lähedasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Aug 27, 2012 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Külmavärinad käivad tõesti üle selja, kui sinu katsumusi lugeda. Ise lootsin, et ehk sul just kõik hästi, et ei ole tükk aega kirjutanud. Kuid hea, et nüüd parem ja et immuunsus taastub. Loodame, et saad ikka vahepeal koju. Hea, et pere sind toetamas on. Jõudu sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Aug 27, 2012 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ei ole küll sellist diagnoosi olnud, kui Sul aga elasin läbi midagi analoogset...magasin nii, et hunnik kuivi patju oli pidevalt kõrvalt võtta, nii ka tekkidega ja linade vahetamise asemel, keerasin alla froteest saunalinu.
ma isegi ei taha meenutada seda aega, kui veel stafülokoki üles korjasin Shocked - elav laip.
Sulle kallike kiiret kosumist, sest see kõik peab ju mööduma n. püüa endale ikka toit sisse saada. Endiselt olen ma Nutridringi usku, et kui süüa ei saa, siis see väärt kraam aitab küll hädast välja. Saad oma toitained vähemalt kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annyka

PostitusPostitatud: Esm Aug 27, 2012 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina higistasin ka öösiti meeletult. Padjad, tekid kõik olid alati läbimärjad ja selle tõttu pidev ärkamine tekitas unevagust ja tuju muutus sellise asja pärast pahaks - lõpuks ma tahtsin vaid nii väga inimlikult magada saada aga polnud parata. Kui juuksed ära tulid, oli fliisist mütsike öösiti asendamatu, sest pea hakkas ikka kõvasti külmetama. Siis kui uued juuksed hakkasid kasvama, oli jälle nii imelik pead padjal liigutada. Sa tundsid, et mingid asjad su pea küljes liiguvad vms Very Happy ja see oli alguses ikka päris harjumatu. Aga see selleks.

Jõudu sulle edaspidiseks!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile Smile

Olen siin vaikselt taastunud ja nüüdseks juba täitsa ellu ärganud.
Eile sain veel endale lisadiagnoosiks ka parempoolse kopsupõletiku. Sellest ka minu köhakene , mis mind juba pikalt siin külastamas oli. Köha ei olnud suur vaid pigem selline pidev köhatamine. Peale röntgenit,ultraheli ja 2 kompuutrit siis saime selle kopsupõletiku kätte. Otsisime ja otsisime seda põhjust miks mul küll õlga nii tugevad valupisted kiirgavad ja palavik ka ei tahtnud järele anda. Nüüdseks on siis põletikunäit , mis oli siin eelmine nädal u. 230 , langenud u. 20 peale Smile

Täna ootan 2 väga erilist külalist Smile

Teate kui mõnus... uinusin eile õhtul... ja ärkasin alles hommikul 6.30 protseduuride ajal... !!!!! See on midagi uskumatult mõnusat , kui saad üle meeletu aja magada terve öö.

Kallistused kõigile! Sõbrad/tuttavad/lähedased ärge kartke mulle kirjutada Smile Tean , et meeletult paljud loevad seda foorumit , kes mind tunnevad ja kardavad kirjutada , te ei kirjuta kindlasti midagi valesti Smile Kui on tunne , et tahate midgai mulle öelda , öelge alati. Iga kiri toob mulle naeratuse näole ja tuletab mulle meelde , miks ma pean kõige sellega hakkama saama ! Just selleks , et teie kõigiga , kes te mind toetate pikalt veel aega koos veeta Smile

Hoidke ennast ja lähedasi!
Tagasi üles
Tiiu

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 9:11 am    Teema: Vasta viitega

Ikka ootame Sinult häid uudiseid ja halbu asju jaga ka kindlasti. Oled põrgust läbi käinud, nüüd ootame paremat. Ehk keemia pole hullem kui meil teistel? Välja arvatud, et Sa oled nõrgem. Minul algab 4. aasta keemiaravisid, ikka jätkame (diagnoos on munasarjavähk).
Parimat Sulle, südamest!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2012 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile Smile

Mina olen hetke seisuga kodus Smile. Eile sain siis koju lõpuks. Eile tehti ka puusaluuproov. Küll ma kartsin seda proovi hirmsasti , pisarad voolasid , higi lahmas ja värin sees . Tallinnas läks ju esimene proov meil väga kehvasti , see kes tegi oli totaalne mühkam , sõimas mind ja midgai ei seletatud mida tehakse kuidas ja miks. See kord läks meil proov väga kenasti. Dr.Lehtmaa on väga osav. Ausalt tunnistades valus nagu väga ei olndki , pigem selline rõve tunne kui nõelaga su luud toksitakse ja puuritakse.

Praegu saan seenerohtu veel , kuna vahest ikka viskab 37.1 näiteks üleeile oli arst arvab , et kopsupõletikuga seoses seeninfektsioon. Eile vist isegi ei olnud ja täna pole kraadinud. Pidin pikali kukkuma kui sain teada palju rohud maksavad 900 EUROT!!!!!!!!!!! Uskumatu!!!! Õnneks mina saan ju 100% soodustusega kuid siiski , uskumatu , et üks karp seenerohtu maksab 900EUROT.

Kõndisin vapralt osakonnast parkalsse ilusti ise ja maal kohe hüppasin juba kaugemalt autost maha , et kõndida metsaääres. Kuna meil on maja ja siin on ka trepp , vot siis trepist käimine oli tõsine värk ikka. Väga väsitav!!!! Täna hommikul kui ärkasin ei saanudki ma täpselt aru , kas mu puusaluu valutab või kõht või hoopis selg või hoopis käed???? Ega ma ei saanudki aru saada , sest kõik lihased on niiiiiii valusad nagu ma oleks meeletu trenni teinud eile. Uskumatu ikka kui ruttu lihased oma töö ära unustavad.

Täna siis õhtul pean arstile helistama ja saan teada oma luuüdiproovi vastuse sellest sõltub siis minu edasine saatus. Loodan muidugi parimat Smile

Kodus on nii mõnus olla Smile

Hoidke ennast ja oma lähedasi.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2012 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile Smile

Täna käisin siis plaastrikest vahetamas.
Kõik kindlasti tahavad teada luuüdi vastuseid , kas on vähirakke või ei ole... kas ja mitu keemiat tuleb...

Vastused olid siis sellised , et saavutasin esimese keemiaga remissiooni Smile !!!! Juhuuuuuu!!!!!! Uskumatu , sest mul oli enne ravi 90% vähirakke luuüdis mis on päris kõrge %. Olen õnnelik , olin kolmap. pisarates jälle. Iga uudis mis viib lähemale terveks saamisele on nii liigutav kogu pere jaoks. Nüüd naudin oma hetkel viimaseid päevi kodus , lähen haiglasse esmasp. või teisip. hetkel veel ei tea täpselt , arst lubas helistada. Andsin hommikul verd ka , loodan , et veri ka korras ilusti. Vast ei ole selle paari päevaga kodus ma midagi suutnud kokku keerata Smile

Üks etapp on läbitud. Nüüd tuleb uus keemia ja uued hädad. Loodan , et ma väga haigeks ei jää ja kõik valu ja enesetunne jääb sellele tasemele , mida on võimalik välja kannatada .

Tahaksin tänada oma peret , lähedasi ja kalleid inimesi kes mind aitavad. haigla personali , kes mind hoiavad ja aitavad igal võimalusel ja erilist tänu avaldan ka oma hingehoidjale Naatan Haamerile, kes näitab mulle valgust ning aitab mu hingel rahu leida ka kõige suuremas hirmus! Ja suur tänu ka minu maailma parimale arstile Dr.Jane Lehtmaale! Super inimene lihtsalt! Ei suuda oma tänu väljendad. Olen nii paljudele nii tänulik.
Sellises olukorras hindad inimestes hoopis teisi väärtusi.Näed igat head külge inimestes. Hindad nende arukust,tarkust,tugevust. Näen nii palju head enda ümber. Hing on rahul ja keha terveneb.

Samm - sammult edasi! Olen tubli ja tugev .

Olge teie ka kallid saatusekaaslased tublid ja tugevad , võidelge , otsige endale motivatsiooni edasi minna. Ärge lööge käega. See on raske , kurnav , lausa tühjaks tõmbab aga auhind on niii magus !!!! Mina olen järgmisteks raskusteks valmis ja olge teie ka.

Teised , kes te kaasa elate ja toetate olge tublid ning hoidke oma lähedasi Smile Tehke trenni ja leidke aega iseendale. See on suurim viga mida ma kahetsen , et ma ei leidnud kunagi aega iseendale. Endaga peab tegelema nii hingeliselt kui ka füüsiliselt. Kallistused kõigile!!!!
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2012 9:32 pm    Teema: pöidladpihku Vasta viitega

ja vaprust ja vastupidavust sulle!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2012 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nii head uudised! See ju kõige tähtsam, et ravi ikka mõjub. See annab jõudu vastu pidada kõik need kannatused. Sinu postitusi on nii hea lugeda. Sellise hingejõuga ületad kõik raskused. Kõike head sulle ja su lähedastele!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Laup Sept 08, 2012 7:30 am    Teema: Vasta viitega

Kersti , ma pean olema tugeva mõttejõuga , et sellest haigusest võitu saada , muud varianti pole, sest kõik see ,mis tuleb on paratamatu ja saan seda endale mõttejõuga vaid lihtsamaks teha Smile

Ma väga loodan , et minu foorumist on kasu neile , kes ei julge kirja panna aga tahaksid teada rohkem , mis neid ees ootab ja kuidas kõik täpselt käib. Üks ais on ju arsti jutt aga teine asi on lugeda , mida keegi täpselt läbi tegi ja kuidas see kõik päeva pealt oli.

Hommikused tervitused kõigile Smile
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2012 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hei hei!

Nii uudiseid siis selliseid , et haiglasse ma tagasi veel läinud ei olegi , kuna suutsin kodus olles endale viiruse hankida. Nohu ja väike palavik 37.1 õhtul ja üldine selline kondivalu nagu ikka. Plaanipäraselt pidime esmasp. uut keemiat alustama aga käisin esmasp. haiglas andsin vered tehti kompuuter ( kopsupõletiku pärast) ja siis arst otsustas , et ma peaksin siiski veel paar päeva enne kodus olema ja end ravima. Et organism peaks olema ikkagi enam vähem terve , et keemiat alustada , muidu võib uusi infektsioone esile kutsuda. Uue plaani järgi lähen haiglasse homme hommikul , kuid suhtleme selles osas ka veel arstiga täna õhtul kuidas täpselt ja mis. Põletikunäit veres oli ka väikene 15 mis on omane viirusele ( norm on siis 4-8 kui ma ei eksi) . Midagi tõsist ei ole ja tegelikult tänaseks hakkab nohu ka järgi andma juba Smile Väga hea ninarohi on Nisita kreem , mis pannakse ninna. Sain selle soovituse oma kallilt sõbrannalt Helenilt , kes seda samuti kasutas ravi ajal ja tõesti see aitas väga hästi , määritakse ninna . Võtab turseid maha ja niisutab limaskestasid Smile Tasub proovida!

Hirm uue keemia ees on ka nüüdseks vist läinud vb väikene hirmuke kuskil ikka on aga laup. tundsin kõige suuremat hirmu haiglasse mineku ees. Kuigi ma tean , et see kõik mis on haiglas on hea ja minu kasuks aga oma emotsioone ja mõtteid on vahest raske suruda sinna kuhu ise tahad , ikka see hirm pressis mulle nahavahele. Et mis kõik juhtuma hakkab jne... oh mind rumalukest.. vb ei juhtu üldse midagi , ega iial ei tea selle keemiaga , mis üllatused on. Eks peale nädalast kodus olekut tuleks vist igal ühel hirm , tunnen end ju praegu nii hästi , elujõuliselt , proovid on vähirakkudest puhtad , ilmad on mõnusad soojad ( jah mingid päevad tõesti polnud väga soojad) toimetan siin kodus nagu tavaline inimene , peeglisse vaadates alles meenub , et jah ma olen ju haige.. muidu mul oleksid ju juuksed Smile ja siis lähen ma haiglasse.. tehakse keemia ja kõik hakkab allamäge minema.. imuunsus 0 ja haigused ja nendega toimetulek ja nendest välja rabelemine.. - see kõik nüüd ühe korra läbi tehtud , tean mida oodata! Muidugi ma saan hakkama. Aga hirmu tunnen ka kõige selle positiivsuse juures.

Ma ise arvan , et kõik on maailmas tasakaalus , vb ma lohutan end sellega aga vb mitte.. igatahes ma arvan , et kõik need haigused ja viperused, mis meil siin olnud on ja on ka hetkel ( see viirus on suht ootamatu ja natuke lööb meie plaane arstiga sassi) siis ehk on see kõik sellepärast , et muidu ju on kõik väga hästi. Mu õde sobib doonoriks , saavutasin esimese keemiaga remissiooni. Tulin kõigist haigustest välja. Midagi paremat ei saaksi ju olla. Seega ma arvangi , et kõik kaikad, mis mulle siin kodaratesse loobitakse on selleks , et tasakaalustada neid kõiki häid elutähtsaid tulemusi.

Siis on mul veel ääretult hea meel , et vanad tuttavad julgevad järjest rohkem minuga ühendust võtta.. läks aega siis 1,5 kuud , et inimesed toibuksid ja muidugi paljudel läheb kindlasti veel rohkem aega. Ma ei pane seda pahaks Smile Ehk ma ise kardaksin samamoodi kirjutada , ei leiaks õigeid sõnu ega teaks kuidas end väljendada või kas üldse peaks väljendama ja kirjutama??? Kindlasti valdaksid ka mind need küsimused!
Kirjutage kirjutage kallid inimesed. Iga kiri toob mu näole naeratuse Smile Tunnen soojust ja lähedust, et näed üks kallis inimene võttis jälle ühendust ja elab kaasa ja kui neid motiveerijaid on palju , siis on ju ka minul lihtsam vastu pidada Smile

Kõigile teistele haigetele ja nende lähedastele , kes on leidnud selle foorumi ja saanud siit abi , siis mul on väga hea meel Smile Loodan , et kasvõi mõni inimene on abi saanud minu kirjutustest.

Kallistan kõiki Smile Hoidke oma lähedasi ja ärge vaevake oma pead tühiste asjadega (nagu mina varem tegin ) !!!!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2012 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile Smile

Alustasime täna uut keemiat hommikul Smile Hetkel isegi palaviku pole praeguseks tulnud , muidu pole ma ilma palavikuta olnud eelmisest keemiast saadiks siis pea mingi 30 päeva julgelt olen tiksunud oma 37.0-37.5 kraadiga. Loodan , et vaiksel kaob palavikupoiss ära Smile

Nohu köha on ka peaaegu läinud , kurk natuke veel kuivad magama jäädes ja ajab köhima aga siis imemistabletid aitavad Smile

Põletikunäit ma arvan on ka langenud normi piiridesse , täna adnsin jälle verekest Smile See on juba nii rutiiniks saanud , et koguaeg annan.

Aa , mis on siis erinev on see , et nüüd sain 2 erinevat silmatilga pudelit , iga 3h tagant pean laskma silmatilkasid , kuna see keemia pidid silma limaskestasid kuivatama. Ennetame juba ja niisutame. Nahk on ka selline poolkuiv tegelikult , peaksin hoolsamini kreemitama... no ma pole püsiv inimene eriti... aga pean vähemalt keemia ajal ekstra tubli olema.

Haiglas olla on täna päris tore näen jälle kõiki õdesid ja hooldajaid ja arste , täna sihuke rõõmupäev. Loodan parimat ning , et mingu 5 päevane keemia läheb kenasti nagu läks ka esimene keemia. Smile

Annan kõigile kindlasti teada kuidas mu tervis on.

Kallistused kõigile Smile Olge hästi hästi tublid ja saatke nüüd kõik oma positiivsed energiad mulle ja saatke tugevust ja vastupidavust ja kõike Smile

Aitäh kõigile!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Hei hei kõigile Smile

Niii käimas on 3 päev keemiat , 2 päeva veel ... jehuu Smile jälle üks etapp alustatud Smile

Prageu on siis seis selline , et näidud on kenad , kuna ravi on kõrgdoosiline siis juba eile teisel päeval tulid mul kõrvalnhäud ehk siis nahk punetab näos ja kuumendab , silmad kuivavad , käed kuivavad , maitsemeeled juba sassis kõik , toidu maitset tunnen vähe ja enamus asjad ajavad kipitama suu. Muud midagi hullu pole Smile

Tänane keemiarohi mida sain oli potisinine , nagu tinti lasti sisse. Tõeline keemia .

Kodus oleku ajal olid mul väiksed probleemid ka kanüüliga(kateetriga mis on rinnal) veritses mul koguaeg ja olime siin täitsa mures , et ehk tuleb ümber vahetada ja panna pikemaajaline nahaalune metallist aga nüüd tundub , et ka see mure on lahenenud , sest täna puhastasime ja oli väga ilus , eks seal kodus rabelemisega kakun seda õmblust vb natuke lahti ja siis hakkabki veritsema. Pean ikka olema nagu lillepott paigal. See on sellise liikuva koha peal ka , et kui riideid vahetada või voodit teha või tolumkaga võtta siis kohe nahk liigub sealt. Seega kui nüüd koju lähen siis istun ainult diivanil ja kõnnin ringi . Mingieid ülemääraseid liigutusi ei tee. Täna saan väikse koolituse ka kuidas ise puhastada kui midagi juhtub , sahmerids nagu ma olen suudan selle plaastri sealt haava pealt minema sõita koguaeg. Käisin nädala jooksul mingi 3-4 korda siin haiglas vahetamas plaastrit. See kord antakse tavaar kaasa ja proovin ise hakkama saada Smile Ma arvan , et ma saan ka. KUi juba oma põletikulised suured varbad ise ära opereerisin ( sissekasvand küüned välja lõikasin) ja selle põletiku ära ravisin , siis küll ma ka plaastrit oskan ise vahetada Smile

Suured tänud selle meeletu toetuse eest , mis te kallid inimesed mulle andnud olete! ma õhkun lausa motivatsioonist see haigus seljatada!
Suured suured tänud ja kallistused Teile kõigile , kes te mind toetate ja aitate Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2012 9:22 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Liblikas!
(Tundub, et see nimi sobib sulle tõesti hästi Wink)
Eks selle haigusega saab tõesti igasugu tervisealaseid oskusi ja nippe juurde...
Kui sul suus põletikuprobleemid, siis mina soovitan igasugustele limanahkadele alati astelpajuõli määrida. Õli ostes võiks lähtuda reeglist - mida tumedam, seda tõhusam.
Tugevad kallistused sulle! Kindel see, et sellest haigusest jagu saad. Oled nii tubli!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 17

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit