Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Haigestusin Leukeemiasse .
Mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lyblykas

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2012 8:26 am    Teema: Haigestusin Leukeemiasse . Vasta viitega

Tere kõigile , kes siis seda lugema ja mind toetama hakkavad !

Minu nimi on Kristiina 22 aastane ja sain esmasp. teada , et suure tõenäosusega on mul äge müleoidne leukeemia. Pöördusin esmasp. keset tööpäeva Tln emosse kaebusega peavalu üle. Võeti veri tehti röntgenid ning jääti haiglasse.

Kolmapäevaks oli kõik selge , tehtu puusaluust proov , palju vereanalüüse ning teavitatigi , et see haigus mul kindlasti ka on.
Sümptomid mul väga ei esinenudki kui aus olla , väsimus oli kuid arvasin , et kui 12h päevas geelküüsi vehin teha siis ikka on ju väsimus. Ja kõige imelikum on veel see , et mul oli reede,laup,pühap vabad päevad ja kõikidel nendel päevadel käisin veel trennnis. Laup käisin massaazis ning seda tehti mulle kupuga mis arvatavasti mu pea nii kohutavalt valutama panigi ning mind emsosse minema sundiski.

Esimene reaktsioon oli muidugi tohutu nutupuhang. Kaua ei lastud mul nutta sest pidin päevapealt mehega Tartusse kolima Tallinnast. Sest kuna olen pärit Tartust , siis otsustasime , et siin on kõige parem ravi ning kõige suurem perekonna toetus samuti. Ma pean ära mainima juba , et ma nii tahan terveks saada!!!!!!!
Ühesönaga siis kolmap. palusin ennast ööseks koju ( kodus muidugi end väga turvaliselt peale sellise diagnoosi saamist ei tundund sest med. valvet ju polnud) kuid sain oma nutud nutetud ning asjad selgeks mõeldud . Tulgu mis tuleb , kõik tuleb ära kannatada!!!!!
Neljap. kella 18.00ks olin juba Tartus haiglas sees. Üllatavalt meeldiv persoanal.

Rinnale kanüüli(kateetri) paigaldamine oli üsna õudne mu jaoks , kuna seda ei saadud kohe üldse mitte paika ja mul veel torkimisfoobia ka. Mis hakkab tasapisi juba üle minema. Eile tehti igaks juhuks ka seljaaju koeproov ning keemiasüst ka sinna , et välistada närvisüsteemi leviku.

Üleeile siis esimesed keemia tabletid ning süst kõhtu. Eelnevalt päeval oli päris palju magusat söönud ja kontrastainet saanud veeni uuringute jaoks j kateetri paigalduseks väga palju rahustit ja tuimestit niiet öösel hakkas mul küll päris halb. Eile pandi tilkuma esimene kott keemiat 24h ks. Praegu pole veel paha hakanud südamest loodan ja palvetan et ei hakkaks ka. Kuid olen valmis kui hakkab , pean vastu"

Hetkel ei oskagi midagi muud kohe kirjutada... Tänan südamest oma elukaaslast , kes päevade viisi mu voodikõrval istub ja mulle toeks on. JA muidugi peret kes kaklevad ja jagavad aegasid kes kuna ja kui palju olla saab siin , sest väga palju külalisi korraga ei taha bakterite oht kui ka see , et väsin lihtsalt nendest ära.

Loodan , et kõik kellel kogemusi jagavad neid minuga kuidas ja mida oodata , tean , et kõigil väga induviduaalne , tähtis , et paraneksin!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
theum

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2012 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Tere!

Kõigepealt soovin sulle jõudu ja jaksu paranemiseks, sest seda on hädasti vaja. Olles ise selle kõik läbi teinud oskan aimata, mida sa võid tunda ja mul on siiralt hea meel, et sinu ümber on perekond, kes sind igati toetab. See on äärmiselt tähtis, sest Tallinnas ravil olles nägin üsna palju kõrges vanuses patsiente, kellel polnud praktiliselt kedagi ja nad olid seal väga nukrad.

Mul on hea meel, et sa valisid Tartu Maarjamõisa kliinikumi. Kuna minu ravi toimus Tallinnas (v.a. tüvirakkude siirdamine) ja seda eelkõige logistilistel põhjustel, et mu oma ema saaks mulle igapäevaselt toitu ja vajalikke asju tuua, siis võin öelda, et arstid on seal tublid, aga keskkond, kus ravi tehakse on alla igasugust arvestust. Meeletu ülerahvastatus, lärm jms ebamugavused ei ole just soosivad. Tartus on väga hea ja rahulik olla.

Kas sa oled Tartus viiendal või kuuendal korrusel? Kes on sinu raviarstiks?

Igasugu torkimisi ei tasu karta - neid tuleb sul veel väga palju taluda ja targem on sellega lihtsalt leppida ja sellest üle olla. Oluline on see, et ravi õnnestub ja metoodikad, mida selleks rakendatakse ei ole ju tegelikult nii tähtsad.

Minu jaoks oli algus väga-väga keeruline (kui ma olin ennast tühjaks nutnud (mis siis, et olen mees ja mehed ju ei tohi nutta), siis läks kõik nagu unenäos. Kimasin haiglasse ja seal alustati kohe keemiaravidega. Õnneks ei tekkinud mul mingisuguseid meeletuid kõrvalnähtusid iiveldamise jms näol, mille tõttu ravi talumine oli lihtne. Küll aga olin ma kogu aeg nii kohutavalt väsinud, et ma lihtsalt magasin päevad läbi esimesed 2 nädalat.

Peale esimest keemiaravi remissiooni ei saavutatud ja see oli väga suur tagasilöök. Tekkis täielik meeleheide ja hirm, kuid siis ma mõistsin, kui palju on mul kaotada ja kuna mul oli vaid kaks valikut, siis ma otsustasin, et halvem valik mulle lihtsalt ei sobi. Muutsin enda sees ja elus kõike. Hakkasin toituma ülitervislikult (Tallinna haigla ülihalba toitu keeldusin söömast) ja tegelesin endaga ka väga palju mentaalselt. Lugesin palju raamatuid, kust sain palju abi ja häid mõtteid ning rääkisin inimestega. Olin avatud ja see tegi enesetunde heaks.

Palju abi oli ka arvutist - oli see mul üks ainumaid võimalusi välismaailmaga suhelda (eriti veel siis, kui asusin peale keemiaravi 0%-leukotsüüdide tõttu isolatsioonipalatis) ja külalisi siis enam käia ei tohtinud. Samamoodi harjusin vaatama televiisorit, mida ma varem poleeriti vaadanud ja nüüdki ei tegele sellega.

Tulemused ei andnud ennast kaua oodata. Peale teist keemiaravi saavutasin remissiooni (s.t. vigaste leukotsüüdide taandumise alla 5%) ning mind lasti paariks nädalaks koju puhkama. Terve see keemiaravide vaheline aeg oli kui imelugu. Nautisin igat hetke oma perega - käisin nendega ilusal suvel igal pool, kuis vähegi võimalik ja elukvaliteet oli nii hea, et mõistsin täielikult, kui mõttetu on tööd rabada ja reaalselt selle kaudu mitte midagi nii erilist saavutada. Järgin seda põhimõtet ka praegu - tegutsen vabakutselisena ja isiklik elu on nii hea - aega on mul enda ja pere jaoks väga-väga palju ning rõõmu saan mujalt, mitte rahast ja asjade ostmisest.

Kuna algse diagnoosi järgi oli koheselt teada, et keemiaravid on minu puhul vaid pärssiva mõjuga ja reaalne tulemus saabub alles luuüdi tüvirakkude siirdamisega, siis hakati kohe aktiivselt otsima ka doonorit. Mul on küll kolm venda, aga nendest mitte ükski ei sobinud.

Õnneks leiti mulle doonoreid palju ja koheselt oli üks nendest valmis ka loovutuseks, mis tegi minu meele heaks. Jätkati keemiaravidega, mida kokku sain viis tsüklit ja sügisel ootaski mind ees tüvirakkude siirdamine Tartus.

Tegin selleks palju ettevalmistusi. Olin füüsiliselt nii aktiivne, kui vähegi kannatas, et tagada oma organismi vastupidamine. Tegin korda oma katkised hambad, et välistada infektsioonide teket - see on väga oluline.

Oktoobri alguses olingi oodatud Tartusse luuüdi tüvirakkude siirdamisele ja sellele eelnevale keemiaravidele. Niipalju võin kirjutada, et siirdamine on iseenesest üsna ilmetu protseduur - sarnaneb väga tavalisele vereülekandele.

Küll aga olid minu jaoks väga kohutavaks kogemuseks eelnevad keemiaravid, mille abil hävitati ära kõik immuunsussüsteem jms, et vältida tüvirakkude siirdamisest tekkinud vastureaktsioone minu enda immuunsussüsteemist.

Ära karda arstide ja õdede käest küsida ükskõik mida sa ka oluliseks ei peaks. See on sinu ravimine ja sinu elu ning häbelikkusel ja tagasihoidlikkusel ei ole haiglas kohta. Seal on kõik võrdsed sõltumata oma haridusest, varanduslikust seisust jms.

Minu kohta võid natuke lugeda ka siit.

Käin neljapäeviti Tartu kandis ja ka arsti vastuvõtul, seega kui sa tunned ja pead vajalikuks, et tahad minuga isiklikult rääkida või lihtsalt midagi küsida, siis anna aga minna. Olen otsustanud, et kuna mina olen selle keerulise tee läbi käinud ja väga paljudel on see veel ees ning väga vähe sellest räägitakse, siis mina julgen ja räägin, et teistel oleks kergem.

Rasmus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyblykas

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2012 5:45 pm    Teema: :) Vasta viitega

Kui sul on aega võiksid ju muidugi tulla minuga jutustama ja mind julgustama. Olen 6.korrusel ja minu arst on Jane Lehtmaa.

Kuidas sul peale esimest keemiat tervis oli ? Kas haigestusid väga?

Kuidas enesetundega oli keemia ajal?

krissu.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile!

Uus päev jällegi läbi , kirjutasin vist tegelikult isegi üleeile viimati. Alguses on kõik nii uus ja segadusse ajav , et aeg läheb üsna kiiresti. 3 ööpäev siis keemiat käsil hetkel.

Üritan lugeda palju kirjandust , teha kõik võimaliku , et vältida kõrvalnähtusid. Kreemitan iga päevaselt nahka , et vältida naha katki minemist , hambaid harjan ülipehme imikute hambaharjaga ( mingisugust veritsust ei tohi ju tekitada). Kuigi ma veel "reziimis" ( mis tähendab , et ülivastuvõtlik kõigile haigustele ja bakteritele) ei ole siis sellegi poolest palun kõigil jätta jalatsid kaitsekiledega uksetaha ja üle des. vahendiga kõik ennast lasta ja käsi koguaeg pesta. Endal muidugi on ka tohutu suu ja muude limaskestade desinfitseerimine , et vältida seente levikut mind on samuti keemiaravi üks kaasaskäiv mure.

Alustasin täna ka sellise mõtteviisi tervendamisega nagu "reiki" ise ma sellest väga palju ei tea kuid inglitesse usun ma üsna kindlalt ja mõtteviisiline tervendamine just seda pidi käima pidigi. Katsun kasutada kõigi võimalike abivahendeid enda usu säilitamiseks ja tugev olemiseks.

Tänud ka Rasmusele , kes viitsis vastata ja mulle kirjutada Smile
Valvearst Mari Punab kiitis sind Rasmus , kui väga aktiivset ja toetavat inimest! Loodan , et leiad siis ka aega minu jaoks.

Homme on jällegi esmasp. nädal siis haigusest , tuleb tööle taas minu arst Jane Lehtmaa ning saan teada täpselt kuidas ravi mõjunud on ja mis mind nüüd ees ootab sest keemia kestab ju 7 ööpäeva ning siis peaks asi jamamaks minema.

Ja täna lõikasin ka juuksed õlgadeni , et neid oleks lihtsam harjata ja pesta , sest kogu elu käib mul nüüd ju tilgutite küljes , stabiilselt 2 juhet küljes , ei ole tepps mitte lihtne masinaga koos kõiki protseduure teha vannitoas.

Kallistused kõigile toetajatele!
Minu e-mail: kristiinabianka@gmail.com kes vähegi soovib kirjutada, toetada , tervisi saata.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2012 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Kristiina!
Kahju, et nii noorena pead sellise haigusega võitlema, kuid samas on hea lugeda, kui küpselt sa sellesse kõigesse suudad suhtuda. Tubli ja jätka samas vaimus! Positiivne suhtumine annab palju jõudu juurde.
Anna ikka siin foorumis endast teada - sinu kogemustest on ka teistele palju kasu.
Head ravi ja tugevat tervist sulle!
Miks sa arvad, et peale keemiat asi jamamaks läheb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2012 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Kersti!

Tänan , et said mahti kirjutada!

Eks mul on ikka hirm esimese keemiaravi ees , ajal ja järgselt. Kuid olen juba aru saanud , et rohkem ei tohi internetist kõikvõimalike kõrvalnähtude kohta lugeda ( kuigi kurssi tasub end algselt viia siiski) Nagu mulle üks väga armas inimene Kadri Kinsigo kirjutas oleme me kõik nii induviduaalsed. Suured tänud sulle Kadri! Sinu kiri oli eile õhtul tohutu positiivsuse laeng mu hingele!

Täna siis tehti mulle südameuuring ( mis nüüdseks on tehtud keemiaravi patsientidele kohustuslikukt regulaarseks uuringuks , et vältida südameriket) . Arsti pole veel kohanud , õed käivad ja vahetavad siin iga antukese aja tagant rohte ja süsteeme . Kui teada saan kuidas haiguse areng toimunud on anna kohe kindlasti kõigile teada.

Kallistused kõigile ja soovin kõigile väga väga palju tervis. Inimesed hoolitsege enda eest!

Krissu.
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2012 6:35 pm    Teema: Tere Krissu! Vasta viitega

Oled sina aga üks tubli noor naine!
Jõudu ja jaksu sulle, pilve taga on alati päike!
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Soovin sulle vastupidavust ja jõudu, tuge lähedastest ja head sõprade võrgustikku ümber. Seda kõike läheb vaja, kui ravi jätkudes enesetunne väetimaks jääb. Ja see tavaliselt juhtub, tahes-tahtmata, sest keemiaraviga ju hävivad organismis ka terved rakud, mis küll iga kord taastuvad, aga jõuetuks muudab see ikkagi.
Puhka palju, maga, proovi süüa olenemata sellest, kui söögiisu pole - kasvõi suutäis külma hapukoort.

Olen ise teinud läbi intensiivkeemiaravi lümfoomi tõttu, enamuse sellest sain Tallinnas Hiiul ja ei oska küll kurta, et siin halb ja paha oleks olnud. toit jättis soovida, aga selleks oli perekond jaganud ennast graafikujärgseks toidutoojaks mulle.
Ühe ravitsükli sain ka Tartus, üritati vereloome tüvirakkude korjamist minu enda vereloomest, et need siis hiljem siirdada (see protseduur ebaõnnestus). Aga ma ei saa öelda, et Hiiul halb oleks olnud keemiaravil olla, pigem jäi tollest ajast mulle Tartust kehvem mulje. Aga see võib olla ka seotud sellega, et siin oli mul kellelegi kurta, kellelegi toetuda ja keegi käis mind haiglas "üles putitamas", aga Tartus mul tol ajal tuttavaid polnud.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 10:06 am    Teema: Vasta viitega

Tere Krissu!

Eks selle haigusega on jah tõusud ja mõõnad! Aga Tartu on minule jällegi kodulinn ja siin on rahu südames. Kõik arstid ja õed ütlevad , et lähedaste kohal olek on väga väga tähtis ja nii see paraku ongi. Ehk selle pärast sulle Tallinnas meeldivam oligi , et seal said oma kallitega koos olla.

Söökide poolest ja söögiisu poolest ütleme siis nii, et isu on küll langenud aga söön nii palju kui jõuan. Portsud on meil küll siin päris suured olgem ausad. Saame kõik kõhud täis , kes parasjagu külas on . Haiglavälist toitu ma üldiselt ei tarbi üldse , sest arst ütles ka , et toitumine on haiglas väga tasakaalustatud ning kõik peaks olema kuumtöödeldud . Muidugi kodus tehtaks ka mulle kõik bakterivabalt jne. Aga tahan kindla peale välja minna. Pealegi pole ma eriline pirtsutaja toiduga ja söön pea kõike , pole erilisi eelistusi kunagi olnud.

Ja eks selle vähiga ongi nii , et arstid annavad ju endast kõik , et kõik õnnestuks ja toimiks aga paraku need protseduurid on sellised eriti siirdamine , et kas õnnestub või mitte. Olen tänulik kõikidele teadlastele ja tarkadele inimestele , kes kogu meie meditsiini arendavad ja tugevamaks muudavad , kuna siin haiglas olles kuulen üha rohkem ja rohkem , kuidas ravid muidkui tõhusamaks muutuvad ja ka doonorlus laieneb ja sobivusi on rohkem. Endal on 2 õde , kes andsid ka proovid minu jaoks , loodan , et sobivad , see nädal peaks teada saama aga kui ka ei sobi siis pead norgu ei lase. Leiame doonori , ravime ja võitleme lõpuni välja!

Valmistan end vaikselt ette ka juba selleks kui keemia läbi , et siis haigestun . Üritan endale kõike võimalikult hästi teadvustada ja kõigega ilusti leppida. Enda rahu südames on kõige tähtsam. Haiglas on turvaline olla. Tunnen end siin kaitstuna sest tean , et üks upuvajutus ja minu jaoks tehakse kõike mida suudetakse.

Tervitusi kõigile ja hoidke end!

K.
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 8:33 pm    Teema: Kallikene Vasta viitega

Pöidlad pihku ja pea vastu!Oleme alati sinuga.
Kõik katsumused teevad meid elus ainult tugevamaks.Ja anna ikka teada kuidas sul läheb-eks.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2012 8:09 am    Teema: Vasta viitega

Tere tere kõigile ! Täna siis hakkab viimane keemia pudel tilkuma õhtul.
Täna on ka oodata suurvisiiti kõikide arstide poolt.

Hetkel siis seis selline , et enesetunne ei ole õnneks kehvemaks väga palju läinud. Suu pisut kipitab ja üldine selline väsimus eriti hommikupoolikul. Protseduure pisut raskem teha näiteks siis pead pesta ja ennast pesta kõike järjest siis võtab kergelt pea tiirlema. Eks see sellest , et vereloome ju hävib ja siis nii see kõik minema peabki!

Valmistan end ette vaimselt jõudsalt palavikeks ja võtan seda kui järgmist etappi peale keemiaravi.

tegelen hoolega ka oma reikki seanssisdega ning internetist olen ka ikka igausgu huvitavaid asju lugema hakanud. Eile tellisin endale igasugu rätte ja asju , juuksed väga hullult veel ei langegi välja . Arvasin , et kiiremini kukuvad ära aga prageu ütleks et suht sama nagu tavaelus , peale pesu ikka tuleb rohkem ja muidu väga mitte.

Sooviksin teha ka väikse pöördumise Tartu Ülikooli Kliinikumi H korpuse 6.korruse personalile. Te olete nii super tublid , armsad ja rõõmsad! Aitäh Teile , et muudate haiglas oleku võimalikult mugavaks ja meeldivaks mulle! Kõik õed tulevad mu palatisse alati naeratades ja abivalmis olekus. Pole ühelegi oma soovile veel negatiivset vastust või reaktsiooni saanud. Tänan Teid!

Uued hooajad saadetel võiksid juba pihta hakata telksist. Jube tüütu kõiki neid kordusi vaadata. Aga õnneks ju hakkabki juba varsi september ja iis hakkavad kõik põnevad uued hooajad pihta ja saab telksist ka midgai uut ammutada .

Eks peale keemiat annan teada ka kuidas ravi edeneb. Loodan , et kõik läheb nii nagu arstid soovivad.

Olen endiselt veel väga positiivselt meelestatud ning usun ja tean , et see etapp on mööduv ja minuga saab kõik korda. Ükskõik kui kaua see kõik ka ei võtaks , võiduka lõpuni olen ma alati jõudnud!

Kallistused kõigile lugejatele !

Kristiina
Tagasi üles
Tiiu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2012 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Parimat Sulle, Sa tubli laps. Tiiu
Tagasi üles
theum

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2012 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Jõudu vastupidamiseks on kindlasti vaja. Kasutama pead kõiki võimalusi, mida sulle antakse. Väljast võta abi nii palju, kui vähegi võimalik, sest iga energiaraas kulub sulle endale ära ja teiste muredega jms ära üldse enam tegele. Küll teised sinu ümber peavad hakkama saama.

Kuna sul on leukotsüüdid juba languses ja varsti isolatsiooni minek, siis ma praegu parem külla ei tuleks, sest äkki toon mõne viiruse või bakteriaalse infektsiooni kaasa ja seda küll vaja ei ole. Pigem võime kohtuda siis, kui remissioon käes ja sind on vahepeal ravist puhkama lastud. Nagu juba kirjutasin, siis Tartus käin neljapäeviti ja natuke aega leian alati.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2012 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Smile

Jah , mul on esimene keemia saab homme läbi ja siis on näha mis see vereproov täpselt teinud on.

Tõesti ega iga positiivsus kulub ära ja negatiivsed emotsioonid ei mahu palatisse. Selle olen juba selgeks teinud kõigile Smile

Jälle üks pikk päev läbi.

Aitäh kõigile , kes mind toetavad ja julgustavad sellel teel. Teie toetus on mulle väga oluline!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

...niiii

Olen siin paar päeva päris voodis siruli olnud. Keemiaravi sai läbi sees meil reedel. Reede hommik algas suure ¹okiga kui kukkusin kokku. Eks seal mängisid paljud asjad oma rolli ja nii see juhtuski. Olin söömata , magamata , kuna tilgaaparaat otsustas ööläbi streikida , lisaks viimane keemiapäev ja üldine rumalus ka , pingutada kui ei jaksa.

Nüüd siis tean , et minu üleasnne on olla haige ja olla voodis ning vajutada nuppu. Mingeid sangaritegusid minult pole haiglas vaja. Tundub loogiline eks? Aga noore naisterahvana ikka tahaks ise end pesta ja korrastada hommikul.

Eile õhtul tuli siis ka väike palavik 37.7 olin terve päeva niiiii väsinud nii reede, laup. , kui ka täna tegelikult. Olen praeguseks kellaajaks siis esimest korda end erksaks suutnud ajada. Aga kõik see on normaalne. Hakkasin eile saama ka antibiootikume , veres veel põletiku näha pole kuskil , kuid kuna väike palavik siis ravi näeb ette juba ravimist. Õnneks palavik polegi üle 37.7 tõusnud hetkel. Homsest lähen reziimi . See tähendab siis , et kuigi mul niigi käisid külas ainult õed ,ema ja mees siis nüüd kui nad tulevad peavad end enne mu palatit ära kiletama ( müts , kilekostüüm/kittel,kilesussid äkki kindad ka , kes teab?) Eks seda siis homsest näha ole.

Toidumõttes tähendab reziim ranget toidusedelit. Kõik kuumtöödeldud , et oleks võimalikult vähe baktereid. Kuigi ma siin haiglas ei olegi eriti midgai värsket söönud juba enese harjutamiseks siis nüüd jälgin veel suurema hoolega .

Ega ei oskagi muud midagi kirjutada.. tüvirakkudesobivust ka veel ei tea , ehk siis uuel nädalal saab vastuse kas mu õed sobivad mulle või ei sobi. Kuigi siirdamine pole päris kindel nagunii siis uurida tasus kohe ikkagi ära.

Aga olge tublid kõik ja saatke mulle palju positiivset energiat , et ma ikka vastu peaks kõigele , mis minuga siin saama hakkab Smile

Ise olen veel hetkel täitsa positiivne kuigi väsinud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 17

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit