Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Haigestusin Leukeemiasse .
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Aug 06, 2013 8:46 am    Teema: Vasta viitega

Heihei!!

Eile sai jälle analüüsidel käidud , see oli üks tore ootamine. 6 naist hõivasime diivaninurga ja pläkutasime. Sattusime kuidagi kokku kõik sama teemaga. Siis oli seda kädistamist ja ooteaeg läks nii rutttu.

Analüüsid olid korras , osad tulevad veel täna/homme , eks kui arst ei helista , et mingit rohtu juurde vaja siis on kõik ok. Leukod olid 8. Hgb ja trombokad kõiguvad.

Veresuhkruga võitlen endiselt süstin vapralt insuliini siin möödan enne sööki 2 h peale sööki arvutan mässan ona süsivesikutega jne.

Enesetunne on mul muidu väga hea aga jalad ei kanna , selles mõttes , et sirge maa peal ma kõnnin kenasti aga voodist,toolilt,diivanilt tõusta on ülimega raske väga suure vaevaga. Samamoodi ma trepist ei saa ikka veel üles alla ilusti tirin end kätega mööda käsipuud üles. Ja muidugi kukkunud olen ka siin samm läheb sassi või kuidagi tasakaalust ära ja jälle pikali maas.. trepil ühe korra kukkunud ja garaaziz kukkusin betoonile põevd verised ühel põlvel ilus hematoom paistes ja täna öösel panin jälle käntsa , tulin wc ja mul selline rohukorv punutud voodi kõrval lendasin põlvedega sinna sisse... no voodisse saamine oli tükk tegemist sest ma ise püsti ju ei saa.. siis õnneks mul madal voodi siis kätega venitasin end nagu uss kuidagi sinna voodisse ... jõhker ja need valud .... paistes põlved ja puus valutab koguaeg saab üks ja sama pool matsu mul. Täna öösel tead ei teadnudki kas nutta või naerda valust kuidas ma nii sant olen. Konkreetselt sant. Hommikud on kõige hullemad siis valutab ja on jube kehva kella 12-13 vahel nagu saan liikuma end kenasti ja valud ka koavad. Võtan muidugi vaigistit ka täna pidin eriti tihedalt võtma täna oli kõige hullem hommik sellline närvivalu oli sees et pisarad silmas. Aga eks pean ära kannatama. Kui hormooni maha saab siis taastuvad ka liigesed ja närvid jne. Aga ma ütlen see on jumala ränk. Ja ma niiii kadestan oma nabrinnasid kes kepslevad ringi (kellega koos olime ühel ajal siirdamisel) , et näed ühele mõjub hormoon nii rägigelt koos sandimuniga ja teisel jälle pole häda midagi.
Unega on endiselt nii , et mingi 23 jään magama , kl 1-2 ajal üleval , 3-4 ajal üleval , viimased ööd olen suutnud veel 5-6 magada.
Aga olen vapper kannatan ära!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Eenu

PostitusPostitatud: Teis Aug 06, 2013 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Lyblykas kirjutas:

Unega on endiselt nii , et mingi 23 jään magama , kl 1-2 ajal üleval , 3-4 ajal üleval , viimased ööd olen suutnud veel 5-6 magada.
Aga olen vapper kannatan ära!!!!

Vähemalt pole ma ainuke unetu Very Happy

Kõige tublim oled endiselt Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 15, 2013 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile Smile

Minul kõik kenasti peaaegu. Verenäidud paranevad. Maksanäitajad on natuke tõusnud , aga samas neerunäitaja jällegi langenud. Eks need ravimid siin kõigutavad neid näite. Muutsime natuke rohtusid ja esmasp. vaatame uuesti asjad üle. Luuüdi oli korras! Olen väga õnnelik.

Jalgadega olen endiselt hädas , need ei kanna ikka veel. Olen suhteliselt sant. Hommikuti on põlvedes ja pahkluudes meeletud närvivalud. Valu ajal on liikumine võimatu aga üldselt mingi 9-10 ajal olen juba täitsa kõbus kuigi ärkan iga hommik kl 6. Une olen tagasi saanud. Lähen ilusti juba kl 22-23 magama ja magan 6 ni.

Näost olen ma hästi suur ja ümar . Ilusti paistes Very Happy Isegi üks võõras inimene küsis kas saan hormoonravi. Et olen nagu õhupall näost.

Kodus on hea olla.. kuigi mul on hästi raske ikka selle liikumise suhtes aga no küllap läheb üe. Suhkruprobleem on peaaegu lahenenud. Homsest vähendan suhkrurohu kogust poole võrra vaatame kas siis püsib ka ilusti normides näit. ( insuliini pole juba nädal või rohkemgi süstinud) .

Poodides ja asutustes jne ma veel ei käi. Olen kodureziimil ainult esmaspäeviti siis linnapäev siis analüüsid ja üritan oma asjad kõik esmaspäevale sättida ja kellegile autojuht olla , kes siis igalpool mu asjad ära ajab ja mina autos ootan.

Samuti ei söö ma tooreid asju ( mina kuumtöötlen kõik läbi) kuigi nüüd vist nagu on need siiramise asjad nii palju muutunud , et võib süüa toorest. Mina ei julge riskida. Pärast on mingi kõhubakter siis istu haiglas ravil. Samuti sokolaad,pähklid jne .

Toitumise poolest on mul endiselt dieet hoolimata suhkruprobleemi kadumisest. Minu menüüst on väljas kõik nisutooted , magusad asjad jne. Magustoiduks on mu a la lahja jogurt marjadega ja müsliga näiteks. Toitun hästi tervislikult , katsetan igasugu täisteramannasid ja jahusid jne. Eile tegin Rukkijahupõhjaga pitsat näiteks ja hommikuks oli täisteramannapuder. Väga maitsvad. Lisaks igasugu täidetud köögivilju ahjus jne. Pere on väga vaimustuses uutest toitudest. Isegi isa kiidab tervislike toite , ütleb et nii vahva vaheldus .

Ja ongi kõik.. kodus ei tule neid uudiseid nagu nii palju.. mida kirjutada ja muu kõik on stabiilne mis ongi kõige ideaalsem variant üldse Smile

Kallistused ja olge tublid. Ja Eenule pai pai ka !
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 7:37 am    Teema: Vasta viitega

Nii hea, et sul hakkab kõik taastuma ja korda saama. Natuke veel ja võibki tavaline elurütm jälle jätkuda. Kas see liigeste närvivalu on mingist konkreetsest ravimist või siis siirdamisest? Kas võtad nende liigeste pärast ka midagi juurde a la glükosamiin vms?
Kui sa nisujahu peab vältima, siis igaks juhuks mainin, et manna on ju 100% nisujahu toode - olgu siis täistera või mitte.
Kas sa poest 7 või 8 vilja pudrusegu oled proovinud? Seal on küll väheke maisi ka sees (mis ei ole vist kõige tervislikum) ning ei ole väga täpselt nisu suhtes koostist vaadanud... kardan, et nisuhelbed on ikka ka sees... kuid üldiselt on see üks väga mõnus ja mitmekesine puder.
http://www.veskimati.ee/tooted/_helbed (uus toode koos kliidega)

Kõike head!

Viimati muutis seda Kersti (Reede Aug 16, 2013 7:47 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 7:46 am    Teema: Vasta viitega

Hei hei !

Liigesed valutavad hormoonist, sandimynist , liigsest liikumisest, siirdamisest jne. Ja loomulikult kõik need kukkumised treppidel ja garaaziz ja õues jne. Iga asi mõjutab. Ma olen ju see tore inimene kes saab kõigist ravimitest kõrvalmõjud.

Nisujahuga on nii, et ma pean seda vältima a'la , et ma ei söö pannukaid moosiga ja kooke kringleid pirukaid. Räisteramanna ikka palju kasulikum kui tavaline manna. Klulised on mul hoida menþþs sþsicesikud madalad , valku palju palju , seda pean þle tarbima , aitab taastuda ja ravimite halba mõju vähendavad ja rasva võin kh 7le tarbida sest ulutan selle ilusti siin ära . Näitex ma olen söönud kþll isegi torti aga selle arvelt siis olen päeval muud toidukorrad hoidnud rasvavabamad.

Ilusat päikselist päeva kõigile lugejatele! Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Aug 16, 2013 8:15 am    Teema: Vasta viitega

Panin eelmisesse postitusse helvestele lingi ka... ning hakkasin siis huvi pärast neid jahude süsivesikute ning valkude koostist ka vaatama. Leidsin, et kõige rohkem on jahudest valku tatras ning hernejahus... huvitav, kas keegi on sellest hernejahust midagi kunagi teinud?
Nüüd küll tükib postitus väheke teemast välja minema... Rolling Eyes Aga eks see toitumine ole na oluline ravide juures.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Aug 20, 2013 7:26 am    Teema: Vasta viitega

Hei hei kõigile!

Laup. ma olin päev otsa kiirabis oma põlvedega. No nii valutavad , et täitsa lõpp. Päeva lõpuks siis selgus , et paremas põlves väike vedelik kukkumistest ehk pisut põletikus aga no.. see ei tekita sellist valu öeldi kohe ära. Et see pole midagi katastroofilist. Tehti ultarheli ja röntgen ja vereuuringud. Ja kõik oli korras. aga päeva sain pikutada intensiivis. Nii tore personal sattus jälle mulle. Kõik olid nii hoolivad ja muidkui sättisid mind seal voodis ja aitasid. Ma ise ju ei saa oma jalgu voodisse ja asendit muuta ma sant mis sant ju.

Isegi nüüd kui käisime arstil siis kasutasin meest ära ja hüppasin ratastooli. Nii mõnus oli mingi paari sekundiga olin ühest kohas teises. Muidu tuterdan nagu vanainimene. Näidud olid kõik ilusti korras. Neerunäidud korras ja maksanäitaja hakkab ka korda minema. Järgmine esmasp. arvatavast on juba korras.

Jalgadega ikka on väga väga hädas. Pm öösiti liikumisvõimetu. Hommikuti meeletud valud 3-4h mis mööduvad nuttes ja kisades , voodilinu kraapides . Nüüd sain head valuvaigistid peale ja täna hommikul sain esimest korda valu kontrolli alla 30-40 minutiga. Ja magasin ka kenasti öösel.

Siirdamise osas on meil praegu kõik hästi läinud luuüdi toimetab ilusti ja vaatame vaikselt edasi. Kõik on stabiilne puti ptui ptui.

Toitumise osas Kersti kusjuures , tegelt see on taastumisele hästi tähitis. Mul arst koguaeg küsib kas söön korralikult valke , et ikka taastuksin ilusti.Haige nimene peab ikka hästi tervislikult ja ilusti toituma , et saada palju kasulike ja erinevaid aineid , niiet see läheb meil täitsa teemasse. Kindlasti paljud on peale siirdamist segaduses toitumise osas.

Kallistused kõigile ja nautige veel seda suve , mis on nagu ta on aga samas ikka päike paistab ja mõnus Smile
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Sept 02, 2013 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Hei hei!

Minuga on kõik korras , ütlen kohe alutuseks ära Smile

Enesetundest siis niivisi , et üleeelmine nädal tuli väike palavik 37.2 ja olid nädal aega kõhuhädad , kõht lahti , valutas jne. Tänaseks olen kõhuhädadest peaaegu lahti saanud.

Reedel kukkusin räigelt päevaravi trepil õues. Jalad katki,pea marraskil. Tahaksin tänada kõiki kes mulle appi tulid ma kahjuks ei saanud neid tänada ja ma ei mäletagi kes need olid sest ma olin nii shokis , et ma isegi ei saanud kohe aru mis juhtus. Igatahes ma seal lamasin asfaldil hõikasin appi... aidake... . Sain päris hullu põntsu jälle. Kogu kehal vigastused ja valudele vaid hoogu juurde. Võtan endiselt valu vastu stabiilselt rohte. Nûüd jalg ka põletikuline ja mega valus haav , üritan braunovidoni salviga ravida. Loodan , et aitab. Kui maplaastri ära võtsin siis ma suht ehmusin sest ma ei mäletanudki ,et mul jalg nii katki ju ma olin nii shokis kui mind lapiti ,et ma ei näinudki oma vigastusi.

Täna olen päevakas , saan tilka 3,5h. Kuna sandimuni ja hormooniga surume immuunsust maha siis ühte immuunsuse liini saame me tõsta. Kehas olevat kaks liini immuunsust leukod ja neutrod(neid me ei saa juurde tekitada) aga mingit teist liini saame tõsta ja seda me siis tõstamegi (Kiovig). Vrrenäite veel ei tea aga eelmine nädal oli kõik korras , loodan , et seeord samuti kõik korras. Täna 69p peale siirdamist Smile.

Kallistused ja olge tublid.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Esm Sept 16, 2013 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Hei hei!

Niii.... VABANDAN kohe kõige pealt ruttu ära , et ma kirjutanud ei ole - põhjus väga lihtne.. mul pole erilisi uudiseid...

Näidud on mul iga nädal suhteliselt samad eelmised paar nädalat oli mul jälle reaktsioon nagu haiglas olles , veregrupid sõdivad ja hgb ja trombokad langeisd olid seal hgb peaaegu 80 a trombokad 60 ringis. Mitte just hiilgavad näidud , aga ast ütles et muretseda pole põhjust , veres on meletus koguses noori rakke , aga need ei saa lihtsalt kasvada ja vananeda kuna minu rakud hävitavad nad ennem ära ( selleks ka hormoonravi ja sandimmun , et minu rakke imuunsust maha suruda) . Tänased näidud olid väga kenad hgb 117 vist oli ja trombokad olid kas mingi 140+ . Kohe väga ilusad , nagu arst ütles "trombokad said nurga tagant välja" Smile Jane mu armas naljahambake!

Jalad on mul palju paremad trepist ma veel väga äss kõndima ei ole , sikutan veel kätega aga nüüd juba astun üks jalg ja teine jalg ja üks jalg ja teine , enam ei astu aind ühe jalaga ja ei sikuta end füüsiliselt kätega üles. Olen astmetel ja ebatasasel maal ikka ettevaatlik ja him on ka ikka natuke. Sirgel maal olen väga äss vuran nii et vähe pole.

Olen 2 päeva kepikõndi teinud , ütlesin arstile juba eelmine nädal tegelt , et hakkan kõndima ja ta soovitas natuke lausa nõudis et ma kepid ostaks , et siis on võimalus , et ma kohe siin kruusa sees ninuli maas ei ole Very Happy et äkki saan ikka paar sammu tehtud ka. Aga võta näpust ma olen nende keppidega päris kiire. Mees lausa saab rattaga kõrval sõita , panin oma MBT jalatsid jalga ja muidkui kõndisin. Proovin kui vähegi võimalik siis iga õhtu väikse otsa teha. Alustan väga väga tasaselt max 1km kõrraga. Täna juba hakkas hüppeliiges tunda andma.

ravimid on mul kõik samad Medrl , Sandimmud , Kaltsium d vitamiiniga , Magneesium , Arthrostop , diaprel(selle olen 3 päeva võtmata jätnud ja nii õnelik olen , suhkur korras ilusti , arst oli ka väga rahul , sest see oli veel viimane ravim mida ma võtsin suhkru kontrolli all hoidmiseks aga ma muutusin maru näljaseks viimasel ajal ja siis avastasin , et see rohi võtab mu suhkru liiga alla ja tahan süüa pidevalt ja magusat , nüüd kui ma seda ei võta on kõik ok jälle isuga) niii mis ma siin siis veel võtan... berlocid , furesomid , diclofenaci võtan iga õhtu 150mg , vahest xanaxit , acic , omep,nospa.

Muidu on mul enesetunne hea , vahest on hommikul tunne , et kurk valus vahest jälle nohune tunne nina kinni aga see pidi kõik normaalne olema , sest limaskestad ravidest tundlikud 6 keemiat ikkagi väga väga ränk , taastumine võtab kaua aega . Oma näidud... aaa rauanäidu olen ma kõvasti paremaks saanud , kuna ravisid oli palju ja vereülekannet sai tehtud meeletus koguses mulle , sest ma väga tundlik hgb osas kui mul langeb seal 85 ja alla poole siis mul juba kõrvus piniseb ja täpid on silme ees.

Täna vastuvõtul tutvusin nii toreda perekonnaga kahjuks ma ei jõudnud õhinas nende nimegi küsida , igatahes sa tead küll kui sa seda loed Smile kirjuta sis kindlasti mulle oma toimetustest kristiinabianka@gmail.com

Nii kulla kallid lugejad olge tublid ja kellel praegu kehvasti osakonnas , küll kõik laabub. Arstid on meil super head Tartus ja osakond on ka abivalmis ja tugev. Küll kõigil lõpuks läheb hästi.

Tervitused kõigile ! Osakonna inimesed kui te loete siis teadke , et ma igatsen teid , kuid mitte nii palju , et ma haiglasse tagasi tahaks Smile Kallistused ja tervitused sinna!!!!

Kallistused kõigile veel kord ja hoidke oma lähedasi!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Sept 16, 2013 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tere! Nii hea kuulda, et kõik läheb paremuse poole. Oled väga vahva!
Tagasi üles
monikat

PostitusPostitatud: Teis Sept 17, 2013 10:57 am    Teema: huh Vasta viitega

Hei,

Suurepärane on kuulda, et sinuga on kõik OK ja et kõik liigub paremuse pole. Käisin siin ikka aegajalt refreshimas. Hakkasin juba muretsema, et kas kõik on ikka korras.

Sina ja kogu sinu lugu on kohutavalt inspireerivad. Ja sinu võime olla nii positiivne ka siis kui asjad hästi ei ole. See tuletab meelde mis tähtis on ja ärgitab vähem virisema tühiste asjade tõttu.

Üks suur ja tugev kallistus sulle minupoolt, soovin sulle kõige paremat :)
Tagasi üles
CherryPop

PostitusPostitatud: Teis Sept 17, 2013 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tere, ma ei tea kas mäletad mind veel, kuid minu kallis kaasa ootas kenasti siirdamist. Nüüd siis reedel on temalgi see aeg käes, hetkel on ta Tartus, surutakse immuunsust maha, ja nii kurb on vaadata teda-tal on nii paha olla,palavik on kõrge ja oksendab. (suhtleme skypeis,kuna mina olen kahe lapsega tallinnas
Temaga on veel selline asi et mingi veremarker ei ühti tal doonori, ja ennem ei ole sellist siirdamist tehtud kus just see veremarker ei ühti, seega 50/50 :( :)
Aga need kõikse põhilisemad nagu aru sain pidid ühtima !

Äkki oskad sina öelda, kuidas leevendada tema neid hetkelisis kaebusi ja tulevaid kaa, kuna arst ütles, et see asi läheb hullemaks,limaskestad jne jne.

Pluss veel, tal tsentraalkateetri panek ei õnnestunud, resident proovis kätt, üle üldse prooviti 3 korda, kuni järgmisel päeval tuli veresoontekirurg ja pani 20 minti asja ära. Sry risustan siis sinu lk. ... aga olen sulle igasugust nippide eest tänulik :)
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Kolm Sept 18, 2013 10:55 am    Teema: Vasta viitega

CherryPop kirjutas:
Tere tere, ma ei tea kas mäletad mind veel, kuid minu kallis kaasa ootas kenasti siirdamist. Nüüd siis reedel on temalgi see aeg käes, hetkel on ta Tartus, surutakse immuunsust maha, ja nii kurb on vaadata teda-tal on nii paha olla,palavik on kõrge ja oksendab. (suhtleme skypeis,kuna mina olen kahe lapsega tallinnas
Temaga on veel selline asi et mingi veremarker ei ühti tal doonori, ja ennem ei ole sellist siirdamist tehtud kus just see veremarker ei ühti, seega 50/50 Sad Smile
Aga need kõikse põhilisemad nagu aru sain pidid ühtima !

Äkki oskad sina öelda, kuidas leevendada tema neid hetkelisis kaebusi ja tulevaid kaa, kuna arst ütles, et see asi läheb hullemaks,limaskestad jne jne.

Pluss veel, tal tsentraalkateetri panek ei õnnestunud, resident proovis kätt, üle üldse prooviti 3 korda, kuni järgmisel päeval tuli veresoontekirurg ja pani 20 minti asja ära. Sry risustan siis sinu lk. ... aga olen sulle igasugust nippide eest tänulik Smile

Hei hei!

Kõige pealt , palju õnne , et siirdamisele saate/saite!!! Supper uudis! Pole üldse hullu , et sa siia sellist asja kirjutasid , sest ma arvan on palju neid , kes oma mõtteid kirja ei pane aga tahaksid teada. Või ei tihka küsida.

Nii siirdamise keemia ajal minul ei iiveldanud ja söögiisu mul ka ära ei kadunud , kusjuures kõikide teiste keemiatega on mul isu kadunud.

Kui suu probleemid on limaskestadega siis aitas väga hästi mingi oranz ravim mida toppisin suhu kui mul valge katt tekkis ja maitsemeeles nats kadusid. Sellega sain mina suu korda haavandeid mul kordagi ei tekkinud , hoolitsesin suu eest pidevalt. Loputasin selle suuveega mida nad sealt annavad. Peale igat söögikorda. Kui söögiisu pole siis vb saab mingi joogiga teda kosutada mahla või jogurtijoogiga.

Lutsukommid samuti teevad enesetunnet natuke paremaks kui iiveldab. ja kindlasti öelda arstile (kes raviarst on`?) Et vb proovida muud iivelduserohtu minule sobis kytrüül(kirjapilt pole päris õige vist) ja hormooni sain ka . Kindlasti kõike peab arstile ja medõdedele ütlema igat asja isegi kui endale tundub tühine see siis alati teavitage iegi kui varbaküüs valutab.

Limaskestade koha pealt veel , näiteks minul oli pidevalt probleeme seedimisega küll kõht kinni küll lahti , see aga kahjustad väga palju limaskesti sooli , taguots pidevalt katki ja valulik. See on vb selline piinlik asi tundub aga see kaasneb keemiaravidega kahjuks juhul kui tal on probleem sellega siis küsigu spets salvi medõelt meil on üks super salv mis ateegis tehakse valmis aitab koheselt. Samuti kui on kõhukinnisus siisseda üle 2 p kannatada ei tohi , võib tekkida sooltesulgus.

Auulimaskestadele aitabki ainult see , et mitte süüa kõvasid krõbedaid asu , loputada suud ja proovida selle oranzi rohuga. Kahjuks seal muud ei aita kui juba katki on, see ennetustöö peab korralik olema. Mul õnnestus hooldada nii , et katki ei läind küll aga võitlesin seenega suus korduvalt.

Kindlasti peab sööma!!!!! Kui seda sööki ei taha mida pakutakse , tellige suppi . Medõele peate ütlema et palun tellida ntx suppi või makarone või risotot. Küsige mis variandid on. Sest oluline on , et siirdamise rvi ajal ja ka hiljem peab korralikult sööma . siirdamine on raske põnts organismile ja magu läheb kohe läbi kui ei söö. Sealt edasi tulebki iiveldus oksndamine ja siis ei mõu ravimid ja jama kui palju.

Palavik keemia ajal on täiesti normaalne nähtus , minul küll ei tulnud aga paljudel tuleb , see on sellest , et keemia jällegi kahjustab organismi ja laseb haigustel vohama hakata. Eriti seeninfektsioonidel. Küll nad selle palavikuga tegelevad ja annavad rohte , tal kindlasti mingi antibiots peale pandud dacocin või midagi?

Eks see ongi üks vastik , väsitav ja ebameeldiv aeg mis tuleb lihtsalt üle elada. Ta saab kindlasti hakkama see on juba lõpusirge!!!!! Kõik on nüüd vormistamise küsimus vaid. Mul on ikka tõeliselt hea meel teie üle!!!

See , et veremarker ei ühti selle kohta ma väga midagi ei oska öelda , ma arvan , et see on see sobivuse % mis nad teevad , et 12 palli süsteemis vist oli see , et uurivad rakkude sobivust ja vähemalt 80% eab sobima . Aga a usun , et kui nad selle ette võtavad siis see ei ole nii ohtlik , sest Ain ja Jane alati välistavad ikkagi riskid ja nad ei läheks lisariskidele. Siirdamin niigi ohtlik. Usaldage arste Ain ja Jane on super targad ja kogend arstid. Samuti laske medõdedel end aidata. Olge avatud ja ärge jätke midagi küsimata kui millestki aru ei saa , pole olemas lolle küsimusi. Ärge jätke midagi enda pähe arusaamatuks , see oma mõtlemine tekitab stressi ja stress ei lase magada ja magamata on paha olla jne. Laske endale kõik alati hästi selgeks teha kui arstil pole aega rääkida küsige medõe käest. Nii on endal rahulik ja hea olla. Samuti ma soovitan sul mehel võtta xanaxit sest vb tal on see iiveldus ka sellest et pinge on ja stress. Minul oli küll paha olla siirdamise päeval kartisn hirmsasti. Ja üldse hirmust hakkab mul näiteks paha. Niiet kui ta praegu ei võta siis proovigu xanax on väga hea rohi võtab sisemise pinge maha. Seda ei pea kartma et sellest nüüd pilve jääb või ullikeseks muutud , see on täiesti normaalne , et seda võtta. Mina võtan siiani kodus kui magada ei saa või pinge ülepea kasvab kui hirm tuleb jne.

Loodan , et ma sain natukenegi abiks olla ja kui veel küsimusi küsi julgelt vastan rõõmuga!!!

Tervitused su mehele ja pidage vastu! Kohe varsti on see kõik minevik! Vb kui su mees tahab võib mulle meilile kirjutada vb on tal mingeid selliseid küsimusi mida avalikult küsida ei taha.Vastan rõõmuga ja aitan.
Tagasi üles
Liinakk

PostitusPostitatud: Kolm Sept 18, 2013 9:33 pm    Teema: Õudne, aga inspireeriv Vasta viitega

Tere!

Olen ise alles alguses. Eile lõppes mu esimene keemia. Diagnoosiks siis äge müeloidne leukeemia.
Minule on kõige suuremaks katsumuseks see, et mul on kodus kaks väikest last. Õnneks on vanaemad ja tädid kohe abis, aga mõte, et olen aasta või pool kasutu või neist eemal on kohutav.

Sinu lugu on aus ja raputav. Oled tubli ja vapper! Loodan, et ka minul usku ja jaksu jagub ning mis seal salata, et mõni Sinu katsumustest mul olemata jääb.

Liina
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Reede Sept 20, 2013 8:29 pm    Teema: Re: Õudne, aga inspireeriv Vasta viitega

Liinakk kirjutas:
Tere!

Olen ise alles alguses. Eile lõppes mu esimene keemia. Diagnoosiks siis äge müeloidne leukeemia.
Minule on kõige suuremaks katsumuseks see, et mul on kodus kaks väikest last. Õnneks on vanaemad ja tädid kohe abis, aga mõte, et olen aasta või pool kasutu või neist eemal on kohutav.

Sinu lugu on aus ja raputav. Oled tubli ja vapper! Loodan, et ka minul usku ja jaksu jagub ning mis seal salata, et mõni Sinu katsumustest mul olemata jääb.

Liina

Hei hei kullake!

Olen sinust juba kuulnud... oh.. algus on nii jube nii hirmutav ja segadust tekitav tahaks kõike teada samas ei tahaks mitte midagi teada.. minul jah ei läinud kahjuks need ravid nii libedalt kui oleksid võinud.. nagu ma olen siin rõhutanud see kõik on nii erinev kõigil ja mina rääkisin ainult selle loo kuidas minul kõik oli arvan, et mul on päris hullud kogemused , et 85% siiski läheb märgatavalt kergemini. Seega ära sa siit kõike ootama hakka. Nagusa tead , on meil ühine Lilleke kes on selle kõik üle elanud . Oleme sulle igati toeks küsi kõike mis sind vähegi huvitab ja mis su pead vaevab. Kas sul on keemia tulemused ka teada? Kuidas lood on blastidega?
Nüüd on sul uus ja teistsugune el , küll te kõik kohanete sellega ja sa õpid elama selle olukorraga. Kõik laabub anna vaid aega.

Igatahes pea püsti kullake ja ole tugev!!! Kirjuta kindlasti kuidas sul läheb ja kirjuta isegi siis kui pahasti läheb. Lase kõigil endale toeks olla. Ära lükka ühtegi abi tagasi ning võta kõik vastu ole avatud , see aitab kaasa. Ära kaota usku ning leia endale midagi millesse/kellesse uskuda , see aitab sind tohutult.

Kallistused ja jõudu!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 17

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit