Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
elfi

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 10:31 pm    Teema: Soovitus Vasta viitega

Soovitus kõigile - palvetage. Olen suhelnud ühe soomlasega, kes oma imelise tervistumise peamiseks võlujõuks arvas olevat selle, et ta sõi palju taimetoitu (neil on veel termin "elav toit" - st väga värske, äsja korjatud taimetoit ilmselt) ja palvetas väga palju. Termini "elav toit" alla kuuluvad ka idud, värskelt pressitud mahlad jms. Kui kellelgi on rohkem teadmisi selles vallas, võiks täiendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger
kerahein

PostitusPostitatud: Laup Sept 01, 2007 6:56 am    Teema: Vasta viitega

elfi, olen sinuga täiesti nõus. Aitab ka, kui teised sinu eest palvetavad. Ainult ma ei tea, mida mõtlevad need, kes ongi jumalasse uskunud, end tema hoolde usaldanud ja siis äkki vähi saavad? Ju on jumalal nendega erilised plaanid. Olen kuulnud ütlemist, et vähk olla jumala suudlus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
elfi

PostitusPostitatud: Püh Jan 13, 2008 12:35 am    Teema: Usk Vasta viitega

Mina olen kogu aeg uskunud ja ka minuga juhtunu ei kõigutanud mu usku. Ausalt öelda ei ole mul kordagi pähegi tulnud, et see võiks mu usku kõigutada, pigem on see ikka mu usku suurendanud. Seda enam, et opist on möödunud 4,5 aastat ja mul ei olnud kerge juhtum - mind on aidatud. Olen selle eest siiralt ja väga sügavalt tänulik kõigile maistele ja kõrgematele aitajatele. Miks see süütute inimestega juhtub, on muidugi meile teadmata, aga ilmselt igaühel erinevatel põhjustel. Mina olen küsinud ühelt väga kõrgel tasemel idamaade tarkuste tundjalt, ta vastas, et seetõttu, et ma ei osanud piisavalt enese eest võidelda. Kahjuks on olemas kurje ja pahatahtlikke inimesi, kes võivad meie energiavälja kahjustada, kui me ei oska end selle eest kaitsta või kui me pole piisavalt tugevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit