Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Toitumine ja eluviis
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Teis Juul 16, 2013 12:37 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Vabandust siis,aga mul on jäänud siin vestlustes mulje,et oled taimetoitlane.No kes see siis oli Smile Pean vanadest kirjadest uurima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
emili

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2013 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Alustaksin väiksema kogusega, et proovida, kas see produkt ikka sobib. Ja ainult enda peal saabki katsetada, oled enesele parim katsejänes.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Juul 23, 2013 10:59 am    Teema: arutelud Vasta viitega

Ahaa,mu teine kahtlusalune oligi Emili Very Happy ,aga ma ei julgenud enam pakkuda.Ma nüüd alustasingi lillkapsa ja brokoli püreesupiga ja väiksemate kogustega.Kardan,et söön liiga vähe,sest isuga on ka nagu on.Aga kas sa kurkumi oled muidu võtnud.Igal pool on talle kiidulaulu lauldu,et on väga hea vähivastane.
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Teis Juul 23, 2013 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kurkumi pole kasutanud ja mul ei ole infot selle kasulikkuse kohta. Väga paljud toiduained ja maitsetaimed on vähivastase toimega aga kõike ju ei kasuta.
Ja köögivilja pole kunagi palju, neid söö niipalju kui jaksad. Kõike loomset tasub aga piirata küll.
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Huvitavat kuulamist-vaatamist
http://www.youtube.com/watch?v=tQwe6lrx4b4
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Laup Aug 17, 2013 10:09 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Väga huvitav ja loogiline jututeema.Mina vana piimaarmastaja pean tegema vastavad järeldused,kuigi viimasel ajal olen läinud üle kitsepiimale.Õnneks mul laktoositalumatust pole ja lohutus seegi,et ainult 28%eurooplastest ei talu piima.Aga huvitav loeng,aitäh emili.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Esm Aug 19, 2013 5:07 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Lyblykas!
Ma lugesin sinu viimast postitust ja üllatusega panin tähele,et sinu puhul kasutatakse ketogeenset dieeti.Lugesin hiljuti ühe ameerika onkoloogi artiklit,kus ta lõpus ütleb,et kui keegi tema perest haigestuks vähki,kasutaks ta ketogeenset dieeti ja barokambrit.Ketogeenne dieet jätab vähi toiduga nälga ja barokamber tapab vähi hapnikuga.
Sa oled kogu aeg kõiges väga täpne seletaja olnud.Ehk kirjutad mulle,mis sulle haiglas toiduks anti ja mida lubati kodus süüa ja mis keelati.Ketogeenne dieet jätab peaaegu kõik süsivesikud välja,kuidas sinul on.Oled seni väga tubli olnud.Jõudu ja tervist sulle.Kas barokambrit ei ole soovitatud.See on muidu olemas nii Tartu Ülikooli kliinikumis,kui PERHIS.
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Reede Aug 23, 2013 7:16 am    Teema: Vasta viitega

http://www.naine24.ee/1355934/koik-mida-voiksid-teada-toortoitumise-kohta
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Aug 17, 2015 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mõned lingid hingamisest, võimemisest ja venitamisest:

http://www.loovuskohvik.ee/teadliku-hingamise-harjutused-enda-tervendamiseks/

http://www.loovuskohvik.ee/monus-voimlemispaus-kehale/

http://www.loovuskohvik.ee/shindo/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dominica

PostitusPostitatud: Esm Okt 23, 2017 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Mina muutsin oma elus pärast vähidiagnoosi absoluutselt kõike: toitumine, treening, stressiga toimetulek, mõtteviis jne, lisaks läksin tervishoiukõrgkooli õendust õppima, et paremini mõista inimese anatoomiat, füsioloogiat, haiguste tekkepõhjuseid, vestelda tervishoiutöötajatega ning saada vastused teemadele, mida ma patsendina ei mõistnud.

Mul oli III staadium ja tänaseks olen 6 aastat tervena elanud. Mulle ütles ka onkoloog, et süüa võin kõike, mida soovin, ja seda soolevähiga! Kirjutasin just artikli sellest, mida vähipatsiendid tegelikult peaksid kuulma: https://www.elustiilimeditsiin.ee/elustiilihaigus/onkoloog-oleks-mulle-raakinud/. Ma olen spetsialiseerunud kroonilistele haigustele ja nende seostele meie toitumise ning eluviisidega. Tehes edasi seda, mida sa tegid enne vähidiagnoosi, viib su varem või hiljem sama tulemuseni. Mina seda ei soovinud, niiet lugesin palju teaduslikult tõestatud viisidest, mis aitab elu pikendada, ja muutsin oma elu täielikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit