Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Äge lümfoblastne leukeemia!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
piret

PostitusPostitatud: Teis Märts 19, 2013 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis jälle haigla ravil,eile oli selja süst mida tegi dr.Kaare ma üldse ei imesta et kõik kes tema käe all käinud ütlevad et seljasüst on valus,mulle on tehtud vähemalt 10 korda selja süsti ja see eilne oli kõige õudsam ja valusam kogemus!Sain peale ka keemia tabletid täna oksendanud ja iiveldab hullumoodi,ilma iivelduse vastaste rohtudetta üldse ei saa,homsest hakkab keemia K,N,R,L, 4päeva 1 tund.siis saab 3 päevaks koju ja siis jälle tagasi,uuele ringile!

Kevad võiks kiiremini tulla juba,Päikest ja tervist kõigile! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyblykas

PostitusPostitatud: Laup Märts 30, 2013 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tsauki- pauki blondinka!

Mina passin endiselt siin Smile Ootan oma rakke. Veseke , et seljasüst valus oli , Ain on meheliku käega Smile Tegelt ma olen just luuüdi kohta kuulnud , et Ain pidi mega proff olema aga seljasüsti kohta pole miskit kuulnud , kuna ma ju ise seda ei saa.

Küll sul need keemiad käivad ikka tihedalt. Mul läheb ühe raviga nii pikalt , et sa saad mitu matsu selle ajaga Smile Loodame , et saad oma okserallist ka üle Smile Mis palatis pesitsed?

Krissu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
piret

PostitusPostitatud: Teis Apr 02, 2013 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

ma sain laup.koju juba ja 37nädalat hakkab tableti kuur st.10 kuud tablette igapäev ja iga 4 nädalatagant 24t keemia haiglas.Mulle täitsa sobib selline teema Smile Saab rohkem kodus olla ei pea enam haiglas palju olema.Mul õnneks pole leukodega eriti probleeme olnud natsa madalad olid vahepeal aga õnneks haigeks ei jäänud vaata et olen tervem kui teised ümberringi siin! Very Happy

Tuleks kevad ometi kiiremini! Päikest kõigile! Laughing
Tagasi üles
kaasamõtleja

PostitusPostitatud: Teis Apr 02, 2013 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Küll see soe kevad ka tuleb. Ma täna leidsin maja tagant õitsevad lumikellukesed, järelikult kevad on juba siin Smile
Tore, et saad nüüd rohkem kodus olla. Tubli oled!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 25, 2013 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Pirru-mirru-sirru Very Happy kus sa pesitsed ja kuidas ravi edeneb? Kuda tulemused on?
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Reede Apr 26, 2013 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kodune,eelmine esmaspäv sain keemia ja see nädal oli 3 päeva 38 palavik ja parema õla närv oli põletikus aga hakkan juba terveks saama.Nüüd ei pea enne 13.maid kuhugi minema siis ka ainult päevasesse.keemiat ei tea kuna saan vist nüüd 1 kord 2 kuu jooksul minu keemia tihedust arvestades siis see on ikka üli harv juba :)Viimane kord oli hemoglobiin madal ja pandi natuke juurde oligi teist vähe!Loodan et ei pea sinna haiglasse niiiiiiiipea minema!!! Very Happy

Päike on mu sõber Exclamation
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Reede Apr 26, 2013 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sain omale uue hüüdnime Proua Positiivne Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Exclamation
Tagasi üles
kaasamõtleja

PostitusPostitatud: Püh Apr 28, 2013 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma saaks, siis ma paneks siia nagu FB-s like Smile
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Esm Juun 10, 2013 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Annan endast ka märku vahepeal muidu arvate et olen juba lusika nurka visanud.Minuga on kõik olnud väga hästi saan nüüd iga 2 kuu tagant keemiat kodus söön tablette ja elan täiesti ok elu.Täna olengi haiglas jälle keemiat saamas 4päeva kohapeal. Smile

Päikest teile!!!
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Teis Juun 11, 2013 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Homme koridori palun mind lõbustama , mida sa laiskled seal palatis. Passisin täna 2.5 h koridoris. Laiskuseuss ei tulnud kordagi palatist välja.

Smile
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Kolm Juun 12, 2013 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

oleks ikka tulnud kui keemia poleks jooksnud!!Palun siis kabinett 12 tulla kui igav hakkab!!! Razz
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Nelj Juul 04, 2013 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Annan endast jälle märku,olen kodusel tableti ravil esmasp.saan veeni keemia süsti ja august alles uus keemia,hetkel pole väga hullu midagi juhtunud jube väsimus on vahel ainult!

Päikest kõigile!! Very Happy
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Teis Okt 08, 2013 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Täna möödub aasta kui Tartu sisekliiniku arst kargas mu palatisse ja teatas:TEIL ON ÄGE LÜMFOIDNE LEUKEEMIA! Smile
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Kolm Okt 16, 2013 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Sügis on ikka õudne aeg,nohu ja köha kummitavad juba 2 nädalat,ei aita ei antibiootikumid ega looduslikud rohud,teed ja muud määrded!Ma ei taha mitte seda talve üldse hirmus lausa!Muidu mul veri vinks vonks pole sellega probleeme olnud.Ümber ringi ainult tuleb tuttavatel vähke,ei saa aru mis toimub. Evil or Very Mad Aga oleme ikka positiivsed! Very Happy

Värvilist sügist kullakesed.
Tagasi üles
piret

PostitusPostitatud: Teis Jan 07, 2014 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Kirjutan siia siis ka ikka vahel,muidu arvate et olen sussid püsti vaisanud.Minul kõik hästi,elu tempo nii kiire et ei jõua siia foorumisse väga tihti.Eilsest siis hakkas järgmine raviplaani osa.Seljasüstid,meeletus koguses hormooni nt.32tbl.päevas,vincristini süstid ja iga nädal vaja nüüd tartusse ennast sättida.Ega hakkaski juba igav.Muidu mul kõik ok!!!!

Päikest teile!Ja pead püsti! Very Happy
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit