Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Difuusne suurerakuline lümfoom

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2012 11:17 pm    Teema: Difuusne suurerakuline lümfoom Vasta viitega

Difuusne suurerakuline lümfoom - sellise diagnoosi sai lõpuks siis minu kallis ämm. Algab meie pere järjekordne võitlus vähiga. Esimene keemia on kätte saadud. Kolded väga mitmes kohas kõhuõõnes - nö IV staadium. Kas on kellelgi kogemusi? Vähemalt ravitakse ja tundub, et esimese keemia mõjud vist väga hullud ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2012 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Kuulub tema samasse non-Hodgkini klassi, kuhu minu põetud Burkitt, IV st oli ka minul. Keemiaravi viimase 10 aastaga muutunud, tundub, et tänapäevased ongi kergemini talutavad kui need, mida mina sain. On PERHis? Hematoloogia osakonnas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2012 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Eks arst ikka märkis selle ära, et sellist keemiat nagu noortele tehakse, talle enam teha ei saa (vanus ja kaasnevad haigused). Muidu on ta tõesti nüüd PERH-i hematoloogias sees. Täna pidi 3 nädalaks koju saama, kuid vererõhk oli kõrgustesse tõusnud ja jälle jäi koju sõit ära. Enne oli mitu nädalat EMO-s, kus siis igasuguseid uuringuid tehti ja sellise tulemuseni lõpuks jõuti. Sisse läks hoopis seljavalude pärast.
Seda tahaks küll mainida, et nii palju kui ma neid PERH-is pakutavaid toite olen näinud, siis on need küll midagi kohutavat. Täiesti arusaamatu kuidas küll tänapäeval selliseid toite on võimalik veel üldse teha. Kui haigel on isu täiesti olematu, siis ei suuda küll ju mingit halli kapsa-kruubi-hakkliha-??? putru Shocked suhu pista.
Kuid arstidega on küll vedanud - põhjalikud ja hoolivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Juuli

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2012 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Olin mingi PERHis ja arstid koos abistava personaliga olid toredad, kuid toit oli minu jaoks väk. Kogu selle ravi aja tõid mulle toidu haiglasse lähedased inimesed ja kui haiglasse läksin siis võtsin kaasa endale meelepärast, mida süüa sain.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit