Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnavähk
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ines

PostitusPostitatud: Esm Juun 24, 2013 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Viimasel ajal on mul tihti seljavalud, kuumahood ja meeletu südame kloppimine. On veel kellelgi südame kloppimist???? Kui kloppimine on, siis on ka halb olla, üleüldine halb enesetunne ja tekib ka kohene kuumahoog.

Very Happy Häid jaane ka muidugi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miicu

PostitusPostitatud: Reede Okt 18, 2013 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas suvi möödus? Mina olin ka südame kloppimisega hädas, kuni käisin südameuuringul ja andsin endale aru, et see närvidest. Kui arst ütles, et probleemi pole, rahunesin ja läheb aina paremaks.
Nüüdseks taastav lõikus möödas. Jama uudis oli see, et bioloogilisele ravile järgneb ilmselt ka hormoonravi, mis iseenesest on ses mõttes hea, et taaskond aitab halba eemal hoida, kui miskit tulla tahab.
Kui kaua sul bioloogiline kestab, Ines?
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Laup Okt 19, 2013 11:30 am    Teema: Vasta viitega

No mul näitas uuring südamerütmi häireid. Bioloogilist ravi sain ainult 3 korda, sest siis pidin uuesti keemia peale üle minema. Lümfid läksid paiste ja valusaks.
Nyydseks on juba 6x paklitakseeli+Bondronat+Herceptini jälle möödas. Eks 28.okt paistab, mis jälle edasi saab
Sad
Tagasi üles
Miicu

PostitusPostitatud: Laup Okt 19, 2013 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga endiselt oled lõikuse vastu?
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Laup Okt 19, 2013 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Endiselt, sest mul ei ole mõtet seda oppi teha... see ei anna mulle midagi.. Issand ma ei saa aru, kuidas aru ei taheta saada.
Tagasi üles
liiv

PostitusPostitatud: Nelj Okt 24, 2013 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on mitu naissugulast põdenud ja ka surnud rinnavähi tõttu. Hetkel olen valmis eemaldama ka teist rinda, mis on täiesti terve, kuna geenitest näitas suurt rinnavähi tõenäosust (87 % elu jooksul). Ma tahan elada.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Okt 24, 2013 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli:)
Teen sedasama kui vaja on
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Nelj Okt 24, 2013 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mina võidan oma sõralise ka!! Kuid teistmoodi!
Kas Te tõesti arvate, et ma ei taha elada???
Mul on kaks pisikest last ja ma elan nende pärast! Ja oma megakalli abikaasa pärast!
Ja kui kunagi öeldakse, et nüüd on vaja oppi teha, siis loomulikult ma võtaks selle tee ette, kuid praegu on nii nagu on.
Tagasi üles
ebiell

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

miks sulle uuesti keemiaid tegema hakati? Kas aktiveerus?
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ja, lümfid läksid paiste ja valusaks, kuid rind puhas. Nüüd esmaspäeval uus kompuuter jälle.
Tagasi üles
Miicu

PostitusPostitatud: Teis Okt 29, 2013 8:10 am    Teema: Vasta viitega

Kas Eestis tehakse terve rinna (kus ei ole vähirakke) eemaldust? Sain aru, et naljalt seda ette ei võeta.
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2014 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Uus keemia sai läbi, eelmise aasta juunist nüüd siis märtsi viimase nädala esmaspäeval sain viimase paklitakseeli. Küll ma olen tubli!
Herceptini saan nüüd. Vinnid on näos kinni! Juuksed ajasin maha 30.märts Very Happy Nagunii need udemed polnud õiged ja uutele tuleb ruumi teha Wink
Ripsmed kasvavad kenasti, juba umbes üle poole on olemas, kuigi vasemal pool kulmud ja ripsmed kehvemalt kasvavad, ei tea miks! Kasutan riitsinusõli ja armastan ka Maxeylashi seerumit kasutada Very Happy Seekord pole veel kasutanud, sest Soomes ei ole seda Very Happy Nüüd homme Eesti ja siis kohe ostan:D Eelmine kord kasvasid nii ruttu, 2 kuud ja kõik olid olemas... jammi Wink Sain isegi korra kosmeetiku juures kulme piiramas käia, kuid siis läksid lümfid paiste ja hakkasid valu tegema ja saingi uue keemia peale Sad
Praegu on seisund hea, ma tunnen end hästi. Kuigi vihkan seda vinninägu, mida herceptini teeb. Kohutav! Pesen 2x päevas garnieri tootega omal nägu, et see rasu ja higi maha saada, aga ei midagi. Mõnikord isegi päeval, kuna nahk nii kohutavalt higistab. Eks parukas aitab ka higistamisele kaasa.
Mina kasutan kahte parukat Very Happy Üks on hele ja teine tume, nii et, vahel blond ja siis must ..
Aga nüüd ma lippan..

Muide... küsimus Teile... kuidas Te päikesega läbi saate? Pole ju soovitav päevitada... aga rannas tahaks käia? Ja natsakenegi oma luikvalget ihu tumedamaks saada, tunnen lausa, et vajan seda päikesest saadavat D-vitamiini.
Ja ujumas käite kuidas? Parukaga?
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2014 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et saan päiksega hästi läbi Wink Selles mõttes, et lausa ei võta päikest, aga kui aias tööd teen, siis jalad, käed, nägu ikka saavad. Üldiselt on mul hea meel, et olen näost päris jumekas. Arst ütles, et otse võtta ei soovita, aga no liikudes võib. Ühel päeval oli küll õhtul halb, kui olin kuuma päevaga väljas toimetanud, aga see võis ka vabalt mingi teine põhjus olla.
Tagasi üles
Ines

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2014 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

No mul sama teema, kuid mul hakkab halb lausa päris kiiresti! Eriti kui päike kuumab Crying or Very sad
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Sept 08, 2015 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Ines.
Olen sinu lugu lugenud ja tekkis huvi, kuidas sul läinud on? Loodetavasti ikka kõik korras. Aga kuna pole pikalt siin sinu postitusi kohanud, siis äkki annad märku. Sest mine tea, äkki sinu otsus rind alles jätta oli õige, äkki saabki niimoodigi terveks? Ootan huviga sinu loo jätku.
Kõike kaunist ja palju tervist!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi