Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Keemiaravi

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merka020

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2012 4:33 pm    Teema: Keemiaravi Vasta viitega

Tere! Minul selline mure,et lähedasel inimesel avastati kilpnäärmevähk,mida ei saa opereerida,kuna kasvaja on sissekasvand hingetorusse. Ja leiti metastaase ka rindkerest ja kõhust. Algul pidi olema kiiritus aga nüüd siis selgus et on hoopis keemia. Kas keegi olnud samas olukorras? Kas see keemia aitab üldse? ? Ma tean ,et ta terveks ei saa aga loodan et selle raviga saab vähemalt tema elu pikendada. Mis selle keemiaravi mõte üldse on? Olen nii palju lugenud,kuid sooviks kuulda kogemusi ja nõu inimestelt,kes selle ise läbi teinud. Ja tema üldine seisund on muidu hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juuli

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2012 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Minu diagnoos oli hodgkini lümfoom ja asus samuti hingetorus. Kasvaja oli 8 cm suur ja esimeseks raviks sain 8x keemiat. Kasvaja allus ravile hästi aga peale viimast keemiat kui oli möödas 2,5 kuud kutsusin endale kiirabi koju sest hingata enam ei saanud. Kasvaja oli tagasi oma esialgses kohas ja suuruses. Siis otsustati kiiritada 18x ja sain teistsugust keemiat veel 4x peale. Kasvaja asukoha tõttu ei saanud ka õpereerida.
Hetkel olen jälgimisel ja jaanuaris saab viimasest ravist 1 aasta.

Jõudu ja edu teile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes