Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas on normaalne, et ainult magaks ja väga nõrk on?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Askom

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2012 8:30 pm    Teema: Kas on normaalne, et ainult magaks ja väga nõrk on? Vasta viitega

Sain 2n tagasi agresiivse burkiti raviks 5p intensiivset keemiat ja enne seda mingit keemiat 5 päeva. Kui keemia kesimene kuur lõppes, siis hakkas pihta meeletu uni, nõrkus ja väsimus. Kestab see siiani ja järgmisel nädalal algab uus tsükkel. Kukkusin ka auku peale keemiat. Veri oli jama ja põletik jne. Nüüd enam-vähem ok on verega, aga väsimus on endiselt. Midagi teha ei jaksa. Veidikene käin ringi ja tunnen, et rohkem ei jaksa. Ka kül on pidevalt. Enamus ajast olen pikali. Üks arst ütleb, et see on normaalne ja puhka palju jaksad. Teine jälle ütleb, et peab liikuma. Muidu jääd nõrgaks. Mis siis on õige? Ja kas on ikka normaalne see väsimus ja nõrkus mitu nädalat peale keemiat? No ja varsti tuleb uus viie päevane keemia ju otsa. Mis siis veel toimuma hakkab? Kas peaksin end liikuma sundima, või just pikutama ja magama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tirtsu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2012 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, võta sa kinni, mis see hea on. Mina enda kogemusest võin sulle öelda, et alguses olin peale keemiat täiesti siruli neli-viis päeva. Kuskil peale kolmandat keemiat vist hakkasin ennast tahtejõuga liigutama kolmandal päeval , siis järgmisel korral tõusin teisel päeval voodist ja kerisin ennast elutuppa diivani peale ja teleka ette kerra, aga edasiminek ju seegi. Sealt edasi suutsin teisel päeval juba poeski käia, ainult ostukärust hoidsin kõvasti kinni, tasakaal kippus kaduma. Nii et minul oli liigutamisest ja toimetama hakkamisest kasu, iiveldus, oksendamine ja väsimuski vähenesid, sest tegelesin muude asjadega ja mõtted olid mujal. Oleks ma voodis lamanud, oleks ehk ikka mõtelnud, ma olen väsinud, mul on nii paha, ma ei jaksa tõusta. Muidugi on keemiad erinevad ja kui sa ikka üldse ei jaksa, siis pikuta ja puhka. Ükskord, kui see õudus läbi saab, küll siis jõuad siblida ja tegutseda. Ole tugev!
Tagasi üles
Juuli

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2012 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka burkit saanud ja mina magasin kogu aeg. Kodus nimetasin esimesi päevi pohmelli päevadeks. Kaineks sain nädalaga see tähendab, et esimesed 5 päeva püsti ei suutnud seista ainult magasin ja siis vähe haaval suutsin ka üleval olla. Kõik kohad valutasid nagu oleks korralikult peksa saanud. Mina jälgisin oma keha mida kunas teha.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit