Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kardan.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
bastion22

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2013 7:25 pm    Teema: Kardan. Vasta viitega

Minul on mure. Nimelt olin ühe opiga seotult sunnitud kõikvõimalikud analüüsid tegema. Magu, põrn, maks, kopsud, neerud,põis jms on uuritud-kõik OK. Siiski veres oli lümfotsüütide hulga tõus ja uriinis leukotsüütide hulga tõus. Arst suunas mu hemotoloogi jutule. Enesetunne on OK- väsimust vms pole. Vererõhk on kõrgem, kui tavaliselt, aga see loeti seoses kaaluga normaalseks nähtuseks. Sõna lümfotsüüdid googlesse lüüa, siis on seal jubedaid asju.. Kuna siin on inimesi, kes asjast midagijagavad, siis palun abi, et keegigi aitaks mind- mis mind ees ootab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2013 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Tere!

Kõige pealt küsiks , kelle juurde sind täpsemalt suunati? Kas Tartus või Tallinnas? Sellised asjad võivad olla ka mingi ajutine häire su organismis , see ei pruugi üldse midagi hullu olla. Võin näiteks tuua oma õe , kes on minu doonoriks , temal oli ka veres järsku päeva pealt tõsises muutused ja talle tehti kohe luuüdi uuringud ja asjad kõik proovid ja selgus , et see oli vaid lihtsalt mingist muust muutusest organismis tingitud häire. Ära sa veel muretse ja kõige hullemat oota. Temalt olid kaa leukotsüütide suured muutused ja hgbs jne.

Anna kindlast teada mida täpsemalt sulle räägitakse ja kes sinuga tegeleb.

Ausalt ära muretse praegu veel , see on tore , et need asjad avastati ja sind uuritakse. See kõik on just väga hea. Tee arstidega koostööd ning isegi kui sul peaks midagi olema avastatakse see väga varakult sest nagu sa ütlesid sul pole sümptomeid ja internetis alati on igasugu asju kirjas kuid rõhutan , et me kõik oleme meeletult erinevad ning see , mis ühel võib tähendada ühte võib sul tähendada hoopis midagi muud. Tean seda omast kogemusest.

Kristiina Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bastion22

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2013 2:36 am    Teema: Vasta viitega

SUUR-SUUR tänu sulle ! Hetkel käin arstide vahet Pärnus ja ootan kuni mu paberid mu kodulinna saadetakse, et mu perearst sellega tegeleda saaks. Olen hommikust saati kõikvõimalikke materjale ostinud ja uurinud. Nutumaik suus- otsin vastuseid teadjamatelt ja sellep võtsin ka julguse kokku ja kirjutasin siia. Nüüd olen rahulikum, aga magama minna ei suuda.. Õudne. Ma kindlasti hoian Teid kursis, mis ja kuidas.
uuringutest jah nii palju, et tehti kõikvõimalikud analüüsid- 23.10,08.11 ja 27.11 andsin ka verd, aga selles proovis olid näitajad korras, gastroskoopias on ka käidud ja seal avastati gastriit.
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2013 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Hei hei!

Ära karda ja muretse tõesõna. Muidugi on hirmus kui midagi pahasti aga see ei pruugi sul üldse olla ausõna. Minu õel olid näidud päeva pealt halvad ja taastusid mingi 2 kuuga. Ta oli ka paanikas ja arvas , et tal nüüd ka leukeemia nagu mul. Aga näed ei olnud midagi viga. Lihtsalt väike langus organisil. gastriit ei ole ka teab mis hull haigus , täitsa ravitav ja saad valust ravimitega lahti.

Puhka ilusti , lase organismil puhata , toitu tervislikult ja ole rõõmus Smile Ära üldse mõtle et sul on midagi viga , negatiivsusega tõmbadki negatiivsust ligi. Mina olen oma haigusest peaaegu võitu saamas just oma positiivsusega ja sellega , et olen veendunud , et mina saan terveks ning minuga ei ole midagi hullu lahti!

Kallistan sind ja saadan sulle vastupidavust. Kõige tähtsam on lasta enda kehal rahus olla .
Tagasi üles
bastion22

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2013 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin eile kordusteste tegemas- tehti vereproov ja uriiniproov. Uriiniproov oli korras, vereproovi vastused saan esmaspäeval. Kuidas teil haigus avastati? Samuti lümfotsüütidega oli vereproovis jama?
Ise rahustan end mõttega, et ehk ei olnud vereproov nii hull, kui ma analüüsi andsin 17.12 ja vastuseid sain siis, kui ise küsima läksin. Seega-ehk oleks kohe häirekella löödud, kui näidud nii sassis oleks?
Tagasi üles
Lyblykas

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2013 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Minul avastati tänu mulle endale. Läksin lihtsalt EMOsse , et valuvaigisti süsti saada kuna pea valutas . Vahest on mul migreen ja siis saan sealt head süsti. Siis aga tehti ka vereproov igaks juhuks kuna olin suht tõbine , et näha kas crv on tõusnud ehk põletik. Siis avastati , et leukotsüüüdid on 90 ning see oli selge , et tegemist leukeemiaga alates 25 on arvatavasti leukeemia või mingi tõsisem rakutalitushäire. Minul mingeid sümptomeid ei esinenud.
Tagasi üles
bastion22

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2013 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mul leukotsüütide kohta pole midagi öeldud- uriiniproovis oli jah, nüüd kui tegin. Aga kordustest oli korras- täisveres on ju leukotsüütide tase ka näha? Kui jah, siis okt-dets tehtud testides sellega probleeme pole olnud.

Lyblykas- lugesin su loo esimesena läbi, kui selle foorumi leidsin ja ütleks, et sa oled niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii positiivne.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Süsteemhaigused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit