Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kõhu keeramine:((

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2013 10:28 pm    Teema: Kõhu keeramine:(( Vasta viitega

Tere!!Mul viimased 2 nädalat keerab kõhus ja ei tea mida ette võtta.Selline ärevus tunne nagu keegi koguaeg kraabiks kõhus:((Ei saa magada ega rahulikult olla....Olen võtnud piimahappe baktereid ja nüüd võtan mao rohtu Nexiumit aga ei midagi...Kunagi mäletan,et enne eksameid oli kõhus selline tunne:))Kas kellegil on midagi taolist olnud ja kui jah siis millest olete leevendust leidnud???Äkki on sellel kõigel pistmist Nolvadeksi söömisega...sellel on ju 100 kõrvalnähtu..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peti

PostitusPostitatud: Laup Jan 12, 2013 10:37 pm    Teema: Re: Kõhu keeramine:(( Vasta viitega

>>>keerab kõhus ja ei tea mida ette võtta.

'

Ma arvan, et lina/linaseemneõli või ka tee linaseemnetest oleks sulle hea.

Ise ma võtan iga päev paar lonksu seda õli - pidavat olema "palsam sooltele" ja muidugi on seal ka väga palju kasulikke aineid.

Ei tea igatahes, et mingeid vastunäidustusi oleks. Proovi, julgen soovitada küll.

Panen ühe lingi ka, (neid guugeldades "linaseemneõli" võib internetist päris palju leida) - sellel ei ole küll "loitsudega" mingit pistmist, lihtsalt on üpris põhjalik info:

http://www.loitsukeller.ee/linaseeme.htm Confused Surprised
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
keitykarol

PostitusPostitatud: Laup Jan 12, 2013 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Aitähh sulle:)))Mul leiti maost nüüd see mingi bakter ja olen nüüd 3 rohuga ravi peal aga ikka paremaks ei lähe....Ei tea mis see ometi on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peti

PostitusPostitatud: Püh Jan 13, 2013 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

No see on ju väga hea, et midagi leiti ja kohe ravi peale pandi. Oli see ehk Helicobacter pylori? See on selline päris paha elukas, kui jääb makku uuristama.

Paha enesetunne võib ka bakteri ravist olla. Loe, mis rohtude õpetuse peal kirjas on. Söö midagi hästiseeditavat ja tee see ravikuur korralikult läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit