Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

melanoomi lõikusest 1 aasta

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xander

PostitusPostitatud: Laup Jan 26, 2013 5:20 pm    Teema: melanoomi lõikusest 1 aasta Vasta viitega

Tere! Minul on siis melanoomi 1b lõikusest möödas 1 aasta. Melanoom oli sääre peal ja lümfid lõigati kubemest. Nüüd siis aasta möödudes käisin kontrollis ja lähen väikese kahtlase sünnimärgi lõikusele mis asub"pepu" peal.Sünnimärk asub samamoodi paremal poolel nagu vana melanoomgi. Kas kellegil on niisuguseid kogemusi, et peale melanoomi lõikust tekib teine kahlane sünnimärk hoopis teise kohta?Tean , et peale sünnimärgi lõikust saab alles teada, kas on pahaloomuline või ei ole. Aga ikkagi sooviks teada, kas kellegil on sarnast juhtumit?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2013 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna käid praegu pidevalt arsti juures, siis lihtsalt leitakse iga vähegi kahtlane sünnimärk üles. Kindlasti ei pea see veel melanoom olema.
Mul on samuti lisaks melanoomile paar kahtlast sünnimärki ära lõigatud. Ühes oli ka düsplaasia juba sees ja see oli just see sünnimärk, mida dr Niin soovitas ära lõigata. Teised sünnimärgid lõigati rohkem minu enda muretsemise pärast ära. Ma ei tea kuidas sinul, kuid mul on sünnimärke ikka väga palju ja neid kõiki jälgida on ikka üsnagi keeruline. Suuruselt nad ju ikka muutuvad ja juurde tuleb neid ka. Eks sellepärast peabki ikka aeg-ajalt arstide juurest läbi käima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit