Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tahaks vahetada kogemusi ja tundmusi rasketel hetkedel

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Annakaisa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 4:38 pm    Teema: Tahaks vahetada kogemusi ja tundmusi rasketel hetkedel Vasta viitega

Mina siin foorumis ka uus.Mu nimi on Annakaisa. teema-operatsioonijargne periood .Ma alles tulin operatsioonilt 7 paeva tagasi.Tahaks kellegagi tundeid ja kogemusi jagada,voibolla koos kepikondi harrastada voi hiljem ujumist jne.Operatsioon oli talutav,laks hasti.
Nyyd ootan vastust. Kas on kedagi samuti,eriti keskealist kuskil 50 ndates,kellega kogemusi jagada.Rind on parast operatsiooni valulik yhest kohast ka veidike paistes,nagu tihedam koht valuline,kas see on normaalne.Kas niitide valjavotmine on vaga hirmus.Oleks tore kui saaks kellegai sudant puistates kogemusi vahetada.Elan Tallinnas ja olen tavaline naine 53 aastane.
Aeliita

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2013 3:05 pm    Teema: kogemused ja suhtlemine Vasta viitega

Tere Annkaisa,

Sul on täiesti õigus, kui soovid jagada oma kogemust kellegiga, kes on selle raja läbinud või siis alles ravi kestab.

Aiin foorumis on palju kogemusi kirjas, nii et loe kindlasti neid. Mind aitas see omal ajal palju. Ja kui tundub, et vajad vahetut kontaki, siis jäta privaatsõnum.

parimat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2013 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ka olemas kui aga soovi on.
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2013 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

Peale oppi sellised valulikud kohad täiesti normaalsed. Eks mõnda kohta koguneb kindlasti koevedelikku ja teises kohas ehk annavad närvid ja haavaparanemine tunda. Kas käid sidumas ka? Seal tasub ka nendest valudest rääkida. Niitide väljavõtmine midagi hullu ei ole.
Kirjuta aga julgesti ja küsi, mis sulle muret teeb. Siin foorumis ju palju saatusekaaslasi. Kui avalikus foorumis ei taha kõigist teemadest rääkida, siis saada julgelt privaatsõnumeid.
Kui oled oma haavad terveks saanud, siis mina reklaamin ning soovitan soojalt vesiaeroobikat. Ise käin 21.kooli ujulas ja seal on just selliste keskealiste naiste grupp ning lisaks ollakse selliste üherinnalistega ka juba harjutud. Wink
Head paranemist sulle!
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit