Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Melanoom T1a
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
OlenSiin

PostitusPostitatud: Esm Apr 08, 2013 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, aitäh kõigile, kes vastasid.
Step, kas Sind saadeti kohe peale diagnoosi kompuutrisse? Huvitav tõesti, et kui diagnoos on 1a, siis mille põhjal arst otsustab uuringute vajaduse? Ma arvasin siiani, et selle diagnoosiga on kõigile samad uuringud ette nähtud. Pean tunnistama, et olin juba täitsa maha rahunenud selle teemaga, kuna käin regulaarselt kontrollis, aga nüüd mind hakkab kummitama mõte, et kas mul jäeti midagi olulist tegemata ja see pole üldse hea tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sally

PostitusPostitatud: Teis Apr 09, 2013 10:42 am    Teema: nahavähid Vasta viitega

Mind opereerinud kirurg dr.Timberg ütles et vähk on ettearvamatu tegelane.Tema käitumist ei oska ette ennustada.Temal olevat juhuseid,kus 4 st. vähihaige paranes ja 1 st oli suuri probleeme.Ja kurb näide on ka meie Leevi,kes kuulutati terveks ja nüüd pole teda enam.Kuskil tehti mingi viga.Sellepärast arvan,et peab ikka ise olema väga valvas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
step

PostitusPostitatud: Nelj Mai 16, 2013 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust, ei näinud kohe, et küsisid. Mind saadeti kohe pärast diagnoosi jah ja enne laiendatud lõikust.

Hetkel teeb mulle muret ja tekitab küsimusi ikkagi see marker, mis tõusis. Kas kellelgi on veel kogemusi, et see S100 on tõusnud üle 0,1.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes