Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Aasta pärast keemiaravi.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Annyka

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 1:56 pm    Teema: Aasta pärast keemiaravi. Vasta viitega

Tere! Mure siis selline - Minu keema lõppemisest on nüüdseks möödunud aasta..kas on normaalne, et siiani võib mõnel päeval nõrk ja väsinud tunne olla?
Täna näiteks ei jaksa ma mitte midagi teha, isegi süüa mitte. Ainult vedeleks. Pea on paks ja uimane, kerged kuumalained justkui oleks palavik aga kraad ei näita midagi. Puusad, jalad tuikavad valust. Ühesõnaga väga ebameeldiv on olla, miskipärast isegi natuke hirmutav. Selliseid päevi on vähe, võib-olla kaks, kolm korda kuus. Arst on küll öelnud, et keemiaravist taastumine võib olla pikk protsess aga kas antud sümtomid ja tunded on siis osa sellest? Ei mõista hästi neid taastumise jutte, äkki oskab keegi kuidagi aidata, informeerida. Aitäh!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 18, 2013 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Oh, kui saaks kõik vaid keemia kaela ajada Razz
On ju ka kevadväsimus, vitamiinipuudus, närvilisus, liiga palju tööd kodus ja tööl jne jne...no, naistel on veel närvid ka Laughing
Söö maasikaid, puhka, lõõgastu......
Käisin kunagi samade sümtomitega arstil. Sain hea retsepti- must mees ja Miami beach......ainult et haigekassa polnud nõus kompenseerima Laughing Laughing
Tagasi üles
erin

PostitusPostitatud: Reede Apr 19, 2013 7:51 am    Teema: Vasta viitega

Juba saab aiast esimesi rohelisi liblesid hamba alla pista. Nii kui lumi ära sulas, pistis karulauk nina mullast välja. Ja kohe varsti saab nurmenukulehti sööma hakata. Ma pole veel ühelgi kevadel nii pööraselt rohelist tahtnud, nüüd ahmin kõiki söödavaid lehti, mida saan - ju siis vajab mu keha neid praegu nii väga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Apr 19, 2013 8:22 am    Teema: Vasta viitega

Razz
Mina tulin ka just põõsast- naat on juba vaat et 10 cm, võilillelehti on juba ka. Mina olen ka murutraktori asemel kevadeti Razz
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Apr 19, 2013 9:45 am    Teema: Vasta viitega

pandariin kirjutas:

Käisin kunagi samade sümtomitega arstil. Sain hea retsepti- must mees ja Miami beach......ainult et haigekassa polnud nõus kompenseerima Laughing Laughing

Peaks ettepaneku tegema, et selline taastusravi ikka tasutaks Laughing
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Püh Apr 21, 2013 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

See võtaks kõik hädad ma arvan:))
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Keemia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa: